Чому “Погляд” читають наші колеги

Сьогодні  – жіночий день. Хтось його святкує, хтось не вважає святом. А ми вирішили зробити собі приємний подарунок: запитати у наших читачів, чому вони обрали наше видання з-поміж інших. Справа в тому, що над проектом «Погляд» працюють здебільшого жінки, саме тому сьогодні ми опублікували думки наших читачів, відомих  тернополян, про нас та про нашу роботу.  Про те, як оцінюють нас, ми поцікавилися у наших шанованих колег.

Оксана Дябло, шеф-редактор порталу «Пара молода»

–              За новинами на «Погляді» слідкую практично щодня. Звідси дізнаюся про найактуальніші події, що відбуваються у нашому регіоні та України зокрема. Довіряю цьому ресурсу передусім, мабуть, через те, що особисто знайома із людьми, які працюють на «Погляді». Знаю їх як справжніх професіоналів, неупереджених фахівців, тому й новини, які вони висвітлюють, завжди об’єктивні, оперативні та достовірні.

Олег Удич, журналіст телеканалу «ІНТБ»

Щодня я переглядаю усі видання, які регулярно  оновлюються,  наповнюються новинами. Окрім того, телеканал «ІНТБ»  є партнером «Погляду», тобто ми подаємо заголовки новин, які виходять на сайті, у біжучому рядку на нашому телеканалі.  На фоні інших сайтів «Погляд» має надто мало «гостроти». Кожен сайт чи телеканал обрав собі «жертву», проти якої працює.  Можливо,ц е якраз те, чого бракує для того, щоб сайт був ще цікавішим.

Руслана Гриньо, журналіст телеканалу «ТВ-4»

Читаю новинний портал “Погляд”, бо там завжди свіжа, перевірена, а головне – правдива та цікава інформація. Журналісти працюють оперативно, відтак свіжий погляд на події одразу можна прочитати на сайті.   Бажаю успіхів Вам у справі!

Володимир Лех, головний редактор телеканалу «РАДА»

Інтернет портал “Погляд” – це мій погляд з Києва на новини Тернопілля. Як інформаційник, цікавлюся не лише загальнонаціональними новинами і подіями. Серце моє і досі в Тернополі. Тому звісткам з рідного міста завжди радий. Добре, що живемо в інформайцну пору. Новини черпаю з новинного порталу “Погляд”. В будь-яку секунду заходжу на сайт – і дізнаюся про все. Приваблює, що можна тут, у вас, дізнатися і про події з перших вуст, маю на увазі відео-новини. Цікаво, і що найбільше мені імпонує, що новини подаються на вашому сайті без особистої думки. Як на мене, лише факти – а висновки роблять читачі. І ще один факт у вашу користь – ви ексклюзивний новинний портал. Творіть надалі і радуйте нас! Успіхів, процвітання, вдячних читачів!    

Віталій Гнатюк, керівник проекту «Тернопільський тиждень»

              Не зважаючи на те, що «Погляд» – наші конкуренти в медійному світі, однак сам з задоволенням читаю це видання. Тут зібрана найповніша інформація, охоплені усі сфери життя. Мені подобається, що тут можна прочитати і про політику, і про спорт, і різні цікаві інтерв’ю.  Особливо імпонує те, що інформації на сайті можна довіряти, адже журналісти завжди намагаються висвітлити подій максимально об’єктивно, беруть коментарі у представників всіх сторін. Також подобається функціональність сайту, він гарно зроблений, легко загружається.

 

А чому Ви читаєте “Погляд”?

-1 thoughts on “Чому “Погляд” читають наші колеги

  • 15:04 | 8.03.2012 о 15:04
    Permalink

    ух ти, Вовочку відшукали! обожнюю цього хлопчину.

  • 21:40 | 8.03.2012 о 21:40
    Permalink

    А що його шукати? Телефон є. Подзвонили і спитали все, що він думає. Поважаю людей, які не стоять на місці, а розвиваються. Респект тобі Вово від колеги Дмитра.

Коментарі вимкнені.