Без води може залишитись увесь Тернопіль

Тому що “Тернопільводоканал” може залишитись без електроенергії.

Про це комунальне підприємство вкотре попередило ВАТ “Тернопільобленерго”. За спожиту електроенергію водоканал вже боргує понад два мільйони гривень і щомісяця заборгованість тільки зростає. Відтак підприємство спільно з міською та обласною владою шукає необхідні гроші.

Попередження про можливе відключення від електроенергії “Тернопільводоканал” отримав минулого тижня. Підстави для цього, пояснює Володимир Кузьма, є. Протягом другого півріччя 2011-го року та з початку 2012-го борги комунального підприємства за електроенергію зростають.

– Станом на 1 березня цього року ми вже боргуємо понад 2 мільйони 300 тисяч гривень. Ця сума приблизно дорівнює одномісячному споживанню підприємства. Оскільки тарифи на електроенергію для промислових споживачів досить часто зростають, зокрема вони знову зросли в березні, то підприємство щомісяця все більше і більше боргує за електроенергію, – розповів директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Тариф на послуги водопостачання та водовідведення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, переглянула частково, відтак “Тернопільводолканал” продовжує працювати збитково. На підприємстві максимально скоротили поточні видатки, в тому числі і скасували премії для працівників. Однак і це не рятує ситуації.

– Керівництвом “Обленерго” і міським керівництвом досягнуто домовленості активізувати зусилля на всіх рівнях, в тому числі щодо пошуку додаткових джерел погашення заборгованості на період, поки наш тариф не буде переглянутий. За умови віднайдення таких реальних ресурсів погашення боргу, “обленерго” погодилось наразі не припиняти енергопостачання, – каже Кузьма.

Минулого року борги комунального підприємства частково погасили за рахунок міського та обласного бюджетів. Відтак у “Тернопільводоканалі” сподіваються, що вихід все ж знайдеться. Адже те, що не врегульовано на рівні держави не повинно впливати на послуги водопостачання та водовідведення для людей. Водночас водоканалівці закликають тернополян вчасно розрахуватись за використану воду, повідомляє TВ-4.

-1 thoughts on “Без води може залишитись увесь Тернопіль

 • 09:47 | 8.03.2012 о 09:47
  Permalink

  Та їм дай тариф і 10 грв.все рівно будуть в збитку,по “карманам тырить” потрібно менше.

 • 11:53 | 8.03.2012 о 11:53
  Permalink

  Надал не допустить позбавлення тернополян води. особливо зараз, коли почалисмя вибори!

 • 21:58 | 13.03.2012 о 21:58
  Permalink

  З такою “якісною”водою – краще митися в моржатнику та мити посуд дощовою водою , а пити ми її давно вже перестали!

Коментарі вимкнені.