Чому тернополянам пощастило з зимою, знають тернопільські дорожники

У Тернополі триває поточний ремонт доріг. Комунальники вже завершили роботи на проспекті Злуки, на вулицях Протасевича, Купчинського, 15-го квітня. Відремонтовано також виїзди з вулиць Симоненка і Курбаса на об’їзну. У відділі технагляду Тернопільської міськради обіцяють: до кінця весни поточний ремонт магістральних вулиць міста завершать.

Комунальники ремонтують дорогу на проспекті Степана Бандери. У відділі технагляду міськради коментують, ліквідувати потрібно “напливи” на проїзній частині, які виникають переважно на зупинках громадського транспорту. Одночасно роботи тривають ще на кількох вулицях міста.

– Працюємо зараз на Об’їзній, в районі вулиці Микулинецька, на вулиці Будного, капітально ремонтуємо двори, робимо підготовчі роботи під асфальтування.

Працювали маншпатери для забивання тріщин, які працювали на вулиці Протасевича від Збаразького кільця до Лесі Українки і по центру вони йшли від перехрестя Коновальця і до вулиці Руської, – розповідає начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Комунальники кажуть, їм пощастило з зимою. Цього року навесні дороги у значно кращому стані, ніж торік. Тому є можливість гроші на ремонт витрачати не на термінові об’єкти, а планово, коментують у відділі технагляду. Зараз першочергове завдання – полагодити магістральні вулиці.

– Поточний ремонт, як правило, ми виконуємо практично все літо. Але ми готуємо в першу чергу магістральні вулиці, де потрібно наносити дорожню розмітку. В нас завдання від міського голови до 31 травня практично всі магістральні вулиці завершити. Я думаю, що ми впораємося, – каже Олег Вітик.

На поточний ремонт доріг у Тернополі 4 мільйони гривень виділили з міського бюджету, ще 2 мільйони з обласного і ще 2 з державного бюджету. Тож загалом на поточний ремонт тернопільських доріг витратять близько 8 мільйонів гривень.

Марія Пачковська, TV-4

Коментарі вимкнені.