Чому тернополянок назвали курвами?

Усім відома стаття «Нової тернопільської газети» під назвою «Біля «Орнави» лилася «чорна» кров. Араби з неграми билися за наших курвів», яка набула неабиякого розголосу не лише у Тернополі, але й в усьому світі. Українські ЗМІ активно обговорюють цю публікацію та висловлюють свої думки щодо цього.

Іноземні студенти, які одразу ж вдарили на сполох, все таки добились «вибачення» від редакторів цієї газети. У всіх ВУЗах розпочались масові заходи для зближення іноземних студентів з українськими. Здається вся ця неприємна ситуація, як і для українців так і для іноземців, починає, хоч і повільно, але покращуватись.

Але все ж залишається дещо, на що, дивно,але ніяк не відреагували ні ЗМІ, ні влада, ні просто пересічні читачі газети. Невже всіх у статті обурює лише образа, яку редактори завдали іноземцям? Все решта влаштовує?

Тернопільських дівчат та жінок назвали курвами… Чому ніхто не висловлює свого обурення? Чому на таку образу не звернуто ніякої уваги?

«Взявши газету до рук я завмерла від подиву та обурення. Лише назва статті ввела мене в ярість. Іноземні студенти – мавпи, а тернопільські дівчата курви! Чому?

Пройшов певний час, але про тернополянок ніхто так і не згадав. Невже всі погоджуються з твердженням редактора? Невже людей які проживають у тернополі влаштовує те, що про їх жінок, дівчат, дочок чи просто знайомих весь світ заговорить як про осіб не пристойної поведінки? Можливо згадаєте все таки про нас?» – висловила своє обурення студентська активістка Марія, повідомляє Інформаційний простір

-1 thoughts on “Чому тернополянок назвали курвами?

 • 12:49 | 7.02.2012 о 12:49
  Permalink

  Я певною мірою погоджуюсь з редактором, на рахунок “курвів”!
  Наші дівчата самі зробили собі таку репутацію, вішаючись на шиї іноземних студентів чи то заради їх грошей, чи то лише для розваги, але факт залишається фактом. Хіба нашим дівчатам мало місцевих хлопців ?! Чи то розрахунок йде на гроші які в кишені ?!
  Доречі через таку, скажем, відверту поведінку наших землянок і відбуваються усі не бажані бійки!

 • 12:58 | 7.02.2012 о 12:58
  Permalink

  Так я веде себе частина тернополянок в тій-же Орнаві та і не тільки, слово курва надзвичайно мягке… Зрештою, чого ви вчепились до цього слова, наскільки я памятаю, курва у перекладі з латини – кома.

 • 14:03 | 7.02.2012 о 14:03
  Permalink

  сы знають як ТЕРНОПЫЛЬСЬкі курвеги обслуговують макак, від того і РІСТ СНУДу в Тернополі подвоївся!!!
  Що ???

Коментарі вимкнені.