Чи буде працювати в команді Сиротюка кум сім’ї Хоптянів?

При Януковичі небувалих висот досягли кумівство. Не цурались цього і його представники на Тернопільщині – сімейство Хоптянів. Робочі стосунки вони підкріплювали родинними зобов’язаннями.

Так зараз в оточенні нового голови ОДА Олега Сиротюка працює кум Надії Хоптян – Степан Герасимів.

Степан Герасимів, очолюючи службу справах дітей Тернопільської облдержадміністрації,   серед іншого оформляв дітей позбавлених дитячого піклування або сиріт  в прийомні сім’ї, в тому числі за кордон, дитячі будинки. Дуже часто це були діти, від яких відмовились від народження або були підкинуті в пологовому будинку. За давньою християнською традицією дітей хрестять, а у випадку з дітьми-сиротами дуже часто це роблять показово державні службовці, які відповідають за цей напрямок роботи.

Степан Герасимів сам неодноразово виступав хресним батьком. Зокрема, в одному з випадків його кумою стала Надія Хоптян. Тому  Степан Герасимів формально є кумом родині Хоптянів. Тепер питання до Олега Сиротюка, чи готовий він миритись з тим, що один з його підлеглих не просто працював при колишньому злочинному режим, але був близьким другом Валентина Антоновича.

-1 thoughts on “Чи буде працювати в команді Сиротюка кум сім’ї Хоптянів?

 • 16:15 | 17.03.2014 о 16:15
  Permalink

  Степан Непотопляючий з 1994 по 2014 рік на своїй посаді пережив близько 10 губернаторів. Думаю, що і цього разу він з радістю поміняє квиток Партії Регіонів на квиток Свободи. Тепер найголовніше!!! Дитина-сирота вже була хрещена, та щоб стати особою, наближеною до сімейства Хоптянів її охрестили вдруге. Таким чином, Герасимів з Надією Хоптян стали кумами, що дозволило йому вкотре зберегти посаду! Прийшов час Герасима МУ-МУ люструвати. Слава Україні!!! Героям Слава!!!

 • 18:24 | 17.03.2014 о 18:24
  Permalink

  Приємна стаття про чиновника, який “всього себе віддав дітям”. Так ніби і інших гріхів, крім того, що він кум Хоптяна- і НЕМАЄ?! 🙂

 • 18:25 | 17.03.2014 о 18:25
  Permalink

  піде..с ще той. не люструвати , а каструвати

  • 20:09 | 17.03.2014 о 20:09
   Permalink

   А такі “кадри” як Беспоповцева, Найчук, Шергей, Олійник і інші також будуть продовжувати працювати в новій ОДА? Заяць на ТБ-Хоптян? Вербіцький, Томин, Лісевич в газеті “Свобода”? Керівники казначейства, які блокували рахунки, що люди виходили на мітинги? Хіба за них загинули Герої Небесної Сотні? За них люди отримали поранення? За них мої добрі знайомі, які були на барикадах в ті жахливі дні, не можуть нормально спати, отримали стреси, психологічні травми? А дехто ще й досі на Майдані, бо бардак ше не закінчився? Тернополяни сподіваються, що пан Сиротюк не перетвориться на Хоптяна. і знайде мужності повиганяти прислужників колишнього злочиннного режиму. Бо в Тернополі і області ще не перевелися гідні люди, що могли б працювати у владі.

 • 21:41 | 17.03.2014 о 21:41
  Permalink

  А товстушка Серетна – подружка хоптянихи? Усы партії перебігала. Нізвідки взялася в “Нашій Україні”, а тоді вже не відходила від корита ригоналів. А Новосядлий ? Журналіст,як з клоччя батіг. Так служив ригам, що сором.

 • 22:34 | 17.03.2014 о 22:34
  Permalink

  А зараз новосядлий вже служить свободі тобто сиротюку. так представив у своєму бойовому листку, тобто газеті свобода, яким ще недавно підтирали жопу хоптяну, нового губернатора сиротюка, про те який він страдалець, що поміняв Київ на Тернопіль, у дусі “лучших” совєтських часів, що теж гидко читати. цікаво,а де ж чесна журналістика, а не перефарбована? це ж можна запитати і про томина з лисевичем Цікаво, а сиротюк з хомінцем теж будуть змушувати виписувати газету облради й ода? як хоптян з гочем чи будуть мати лице?

 • 07:50 | 18.03.2014 о 07:50
  Permalink

  так на жаль життя побудоване. 1 це розум1еш коли його проживеш. не треба було н1якого майдану 1 загиблих д1тей. все одно тим же зак1нчилося. т1льки коли до влади прийде такий як Лукашенко в Б1лорус11 тод1 буде порядок. а так життя свое класти для того, щоб не т1, так 1нш1 заняли тепл1 м1сця не варто.

Коментарі вимкнені.