Комуністи дадуть цінні призи тернопільським дітям за любов до України

Комуністи запрошують тернопілських дітей до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Україна – очима дітей»!. Конкурс організовують  Міністерство соціальної політики,  Комуністична партіяУкраїни, Ленінського комсомолу України та Міністерство молоді та спорту України.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в Конкурсі, необхідно надати до регіональних організаторів творчі роботи за наступними номінаціями (у Тернополі за конкурс відповідальна  Решетнікова Ірина Сергіївна (050-269-82-13,  м. Тернопіль, вул. Шептицького 4б, 46000):

«Моя майбутня професія» – передбачає висвітлення учасником Конкурсу своїх профорієнтаційних вподобань, обґрунтування вибору професії, її соціальної значимості, опис особистих досягнень, пов’язаних з майбутньою професією;

«Знаю! Пам’ятаю! Пишаюсь!» – передбачає розкриття учасником теми великого героїчного подвигу українського народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками;

«Моя творча майстерня» – представлення робіт, зроблених власноруч учасниками Конкурсу: художніх композицій, виробів з дерева, каменю та інших матеріалів;

«Мріям людини – немає межі» – представлення робіт про видатних вчених України, які здійснили значні досягнення в розвитку вітчизняної науки, висвітлення власних мрій про майбутнє.

До розгляду приймаються як текстові (оповідання, вірші, статті до 10 друкованих сторінок формату А4) так і графічні (картини, малюнки) роботи за вказаними номінаціями.
Конкурс проходить у три етапи: інформаційний, відбірковий та фінальний. Фінал Конкурсу відбудеться в травні місяці в місті Київ. Переможці Конкурсу гарантовано отримають цінні призи та подарунки від організаторів та спонсорів Конкурсу.

Терміни проведення:

прийом конкурсних робіт за номінаціями відбувається з 15 березня по 15 квітня 2013 року за вказаними адресами;

визначення переможців регіональних турів Конкурсу відбудеться до 10 травня 2013 року.

З 10 травня в Києві розпочне роботу виставка творчих робіт, під час якої буде визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна – очима дітей», переможці якого отримають безкоштовні путівки для оздоровлення в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

 

Коментарі вимкнені.