Чи покарають водія тернопільської маршрутки за хамство до пасажирів?

маршруткаСтала відома позиція начальника тернопільського управління транспорту щодо недавнього випадку, коли у Тернополі водій однієї маршрутки не взяв у автобус за пільгами пенсіонерку. Журналістка місцевого телеканалу схотіла заплатити за людину, проте водій закрив двері і вилаявся на людей.

Цю ситуацію прояснив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. Він розказав, що зараз проводиться службове розслідування і уже водій написав пояснюючу.

У ній він вказав, що на момент конфлікту у маршрутці було уже 6 пільговиків. А коли по пільгах попросилися люди, він відмовив, закрив двері і почав рух. Тому він не мав право здійснювати посадку-висадку пасажирів, навіть коли інша людина зголосилася заплатити. Під час руху він чув лайку пасажирів, зупинив автобус і пояснив пасажирам, що ті заважають руху.

–       Далі ми хочемо також запросити журналістку і перевізника, – розповідає начальник управління Ігор Мединський. – Мають цей факт підтвердити свідки, тоді питання буде вичерпане.  Якщо факт підтвердиться, то ми зробимо висновки і будуть прийнятті заходи відповідно до договірних умов з перевізниками.

Чиновник зазначає, що на розгляд справи він має на законодавчому рівні один місяць. Проте він заявляє, що у водія хороша репутація, адже довгий час той працював у автопарку і знає законодавчу базу.

Ігор Мединський також додає, що в тиждень скарг до управління транспорту є лише 4-5, жодна з яких не залишається осторонь. Коли ж випадки повторюються, то такі водії відносяться у категорію «К». До речі, сьогодні уже є таких два водії на тернопільському маршруті.

 Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.