Чиїми недоопрацюваннями на Тернопільщині не задоволений Степан Барна?

Про стан формування загонів територіальної оборони на Тернопільщині 10 серпня під час відеонаради, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна, поінформував голова обласної організації «Спілка офіцерів України», радник голови обласної державної адміністрації Олександр Варакута.

Зокрема, він зазначив, що, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації, затверджено план заходів щодо створення системи вишколу для членів громадських формувань та бійців загонів оборони населених пунктів

«Хочу відзначити роботу на належномі рівні у Зборівському, Борщівському, Чортківському районах, – констатував Олександр Варакута. – Однак суттєвим недоопрацюванням в оперативності доведення необхідної інформації є відсутність контактних осіб у деяких районних державних адміністраціях».

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна доручив головам райдержадміністрацій посилити роботу і віднестися до поставленого завдання відповідально.

«Ситуація в країні нестабільна, провокації можливі будь-де і будь-коли, – констатував Степан Барна. – До цього маємо бути готові». Також очільник краю повідомив, що планує  зустрітися з представниками загонів територіальної оборони під час робочих поїздок у райони.

Коментарі вимкнені.