На Кременеччині під загрозою закриття по два освітніх та лікувальних заклади

У Кременецькому районі під загрозу закриття або перепрофілювання потрапили по два освітянські та лікувальні заклади. Громада витупила проти можливих передчасних дій влади. Цього тижня народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко провів ряд зустрічей у Почаєві та Кременці. Зокрема, він поспілкувався з працівниками Почаївської районної комунальної лікарні. Проблема та ж сама, що і у 2013 році – влада хоче оптимізувати (читай скоротити персонал) медзакладу.
«Як і три роки тому – ми на боці працівників закладу та громади Почаєва та мешканців навколишніх сіл, – сказав з цього приводу Михайло Головко. – Хочу нагадати горе-чиновникам, що відповідно до Конституції України, заборонено закривати комунальні заклади медицини. Закликаю всіх депутатів не знущатися із мешканців Почаєва і всього Кременецького району і в жодному разі не залишати працівників закладу без роботи, а жителів Почаєва і прилеглих сіл – без лікарні!»
Також Михайло Головко відвідав ДНЗ “Почаївське ВПУ”, обговорили шляхи фінансування закладу, оскільки з 1 січня 2016 року професійно-технічні училища переходять на фінансування з обласного бюджету, а ті, які перебувають в містах обласного значення повинні фінансуватись з місцевих бюджетів.
Аналогічну проблему обговорили у ДНЗ “Кременецький професійний ліцей”.
Також політик відвідав громадське обговорення щодо перспективи подальшої діяльності Кременецького обласного дитячого психоневрологічного санаторію.
З метою забезпечення безпеки в місті, громада міста Кременець, проголосувала проти закриття даного санаторію та створення на його базі диспансеру для психічно хворих дорослих чоловіків, які би могли вільно пересуватися містом.
По всіх обговорених проблемах Михайло Головко направив депутатські запити та звернення у відповідні інстанції.

Коментарі вимкнені.