Чим хизується Степан Барна

На Тернопільщині облаштували 22 зупинки для туристів на основних автомагістралях області.  Про це повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Василь Ясіновський під час відеонаради, яку 4 серпня провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Відповідально поставилися до виконання даного доручення Монастириський, Чортківський, Збаразький, Теребовлянський, Бучацький, Тернопільський, Кременецький, Підгаєцький та Козівський райони, – констатував Василь Ясіновський. – Також окрема подяка лісовому господарству області за активну участь та допомогу у виконанні даного доручення».

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна наголосив, що розвиток туризму, покращення інфраструктури, створення комфортних умов для туристів – головні пріоритети влади області.

«До того ж додаткові кошти, які тут залишатимуть відвідувачі, – зауважив Степана Барна. – Я впевнений, що це гарна практика, яку варто продовжувати на Тернопільщині».

Коментарі вимкнені.