Де на Тернопільщині відбулися історичні вибори?

Цьогоріч історичні вибори на території Тернопільського району відбулися у двох об’єднаних територіальних громадах із центрами у селах Байківці та Великі Гаї.

На посаду Байковецького сільського голови об’єднаної територіальної громади балотувався один кандидат – Анатолій Кулик, за нього проголосували 2467 виборців з 2663, які взяли участь у голосуванні, що становить 93%. Також тут відбулися перші вибори депутатів об’єднаної територіальної громади – за попередніми результатами, обрано 22 депутатів Байковецької сільської об’єднаної територіальної громади.
Великогаївським сільським головою об’єднаної територіальної громади обрали Олега Кохмана, за нього з 5 593 осіб, які взяли участь у виборах Великогаївської об’єднаної територіальної громади, проголосували 4 787 виборців (85,59%). В команді Олега Андрійовича працюватиме 26 депутатів. Нагадаємо, Великогаївська сільська об’єднана територіальна громада включає села Великі Гаї, Баворів, Застав’є, Грабовець, Білоскірка, Дичків, Красівка, Козівка, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Товстолуг, Застінка.

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.