Де Сергій Надал дів зо два десятки гектарів парків Тернополя?

На сесії міської ради, яка відбудеться 22 грудня, планують затвердити Програму підтримки парків міста на 2016-2018 роки. Відповідний проект вноситиме Олександр Смик.
З метою створення сприятливих передумов для розвитку парків міста Тернополя на 2016-2018 роки, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про природно-заповідний фонд України», «Про охорону навколишнього середовища», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада вирішила затвердити Програму підтримки парків міста на 2016-2018 роки, згідно з додатком, виконавчому комітету міської ради при складанні проектів бюджету на відповідні роки передбачити кошти на виконання Програми, а координацію роботи щодо виконання Програми та використання виділених коштів покласти на управління культури і мистецтв, – йдеться у проекті.
Справа дуже потрібна. Але насторожує, що у проекті рішення десь ділись десятки гектарів парків.
Зокрема, як йдеться у документі на території міста є 5 парків загальною площею 445 га, загалом на одного мешканця припадає 87 кв.м. зелених насаджень. (Станом на 01.01.2015 року площа зелених насаджень парків 394,34 га. Площа зелених насаджень скверів і бульварів 4,51 га. Разом 398,85 га ( Інформацію взято з пояснювальної записки до проекту змін до Генерального плану)). Парки Тернополя є окрасою міста та займають 30 відсотків від загальної площі, що робить Тернопіль одним з найбільш зелених міст України. (Площа міста 4283 га. 30% – 1284,9 га.)
Межі і площі парків були затверджені ще за міського голову Анатолія Кучеренка. Згодом Роман Заставний дав дозвіл на розроблення проектів землеустрою. І вже аж Сергій Надал взявся за дерибан зелених легень міста.

Фото плакату зроблене у 2012 році

Коментарі вимкнені.