Депутат Тернопільської міської ради Михайло Сиротюк про проект «100 кращих тернополян»

Пропонуємо нашим читачам познайомитись ще з одним кандидатом у список “100 кращих тернополян”. Це  депутат Тернопільської міської ради, громадський активіст  Михайло Сиротюк.

1. Вашу кандидатуру було висунуто тернополянами до участі в громадському проекті-праймерізі «100 кращих тернополян». Чи знали Ви про це та чи очікували таку підтримку, адже до фінального голосування допущені лише ті, хто набрав п’ятдесят та більше висунень?

Як громадський діяч активно відслідкую цікаві громадські проекти в нашому місті. Було приємно побачити свою кандидатуру на ТОП100. Сам брав участь у голосуванні та підтримав на мій погляд достойних людей. П’ятдесят висунень це не так багато для політика чи громадського діяча, дуже приємно коли люди позитивно оцінюють твою роботу чи діяльність, це ще й додає натхнення та бажання ще більше працювати.

2. Яка Ваша думка в цілому про громадський проект «100 кращих тернополян»?

З технічної точки зору проект дуже якісно зроблений та продуманий до найменших дрібниць, це мені дуже подобається. Мабуть усі тернополяни чули про нього, усі бажаючі можуть проголосувати за ту чи іншу людину, якій довіряють. Також з громадської точки зору я вважаю даний проект досить позитивним для розвитку лідерського середовища міста. Серед нас є багато тернополян які своєю громадською, політичною діяльністю, волонтерством допомагають розвивати своє місто та свою країну. Дуже часто вони це роблять у свій вільний час і навіть не чекають слова «дякую», якщо вдасться оцінити цих людей проект ТОП100 має право на існування.

3. Ми намагаємось знайомити читачів з номінантами даного рейтингу і тому пропонуємо Вам трішки розповісти про себе. Який Ваш основний рід занять? Які інші сфери інтересів? Хто Ви за професією?

Народився та живу в Тернополі. За професією спеціаліст з комп’ютерних систем та мереж, закінчив наш Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя. Зараз мабуть мене більше асоціюють з політикою, з 2010 я обраний депутатом по 27 виборчому округу, працював помічником-консультантном депутата Верховної Ради Михайла Головка. Працював над написанням законопроектів про молодь та перше робоче місце. Займаюся громадською діяльністю, я виріс та вчився в тернопільському молодіжному середовищі, пройшов табори Пласту, брав активну участь у різноманітних культурних та патріотичних заходах. Останні два роки разом з дружиною Христиною активно займаюсь розвитком науки, перші в Україні Наукові Пікніки ми провели в Тернополі, зараз цей міжнародний проект набув великої популярності і проводиться вже у 7-ми обласних центрах України та має підтримку на Міністерському рівні. Зараз працюємо над створенням інтерактивної наукової лабораторії в Тернополі та всеукраїнської мережі клубів молодого винахідника. Ми вважаємо що майбутнє України залежить від інтелектуальної молодої еліти, молодих, креативних науковців, які своєю роботою виведуть Україну на новий рівень.

4. Яка Ваша думка про ситуацію в країні? Як вважаєте: країні та владі потрібен час на зміни та реформи, чи все ж при ефективному керівництві революція вже мала дати успішні результати?

На мою думку українці сьогодні як ніколи сильні духом та готові до кардинальних реформ. Але економічна ситуація катастрофічна і це відчуває кожен українець. Для того щоб революція дала свої результати необхідно не тільки поміняти керівництво країни, потрібні подальші дії та впровадження реформ, боротьба з корупцію і встановлення прозорих правил. Мало що змінилось і зараз людей стримує хіба що війна на сході. Дуже хочеться щоб нарешті минув час популізму, зараз потрібні рішучі і часто непопулярні кроки. А також дуже важливо, розуміння кожного із нас, що потрібно починати з себе, а не чекати що влада щось має зробити.

5. Що думаєте про поточний стан справ у Тернополі? Якщо варто щось змінювати, то що саме?

Тернопіль має багато яскравих рис які роблять його особливим. На мою думку з кожним роком місто стає кращим та привабливішим. Моїм друзям з інших міст подобається наше озеро, тематичні кафе, чисті вулиці та найбільше привітні та усміхнені люди. Щодо проблем то їх у нас вдосталь і вони ідентичні проблемам в інших містах України. Тернопіль має дуже привабливе логістичне розташування, цей козир ми фактично не використовуємо, і туризм у нас сильно кульгає, потенціал є але ми його ще не навчились використовувати.

6. Якби мали можливість звернутися до більшості тернополян, що б їм побажали чи запропонували?

Тернополянам хочеться побажати ще більше любові та позитивних змін, нових ідей та втілення мрій і давайте не будемо байдужими до того що відбувається навколо, творімо самі історію, змінюємось самі та змінюймо світ навколо нас!

Коментарі вимкнені.