На Тернопільщині згоріла церква. Імовірно, що це був підпал!

У час Великодніх свят, коли вся Церква святкує Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Котрий подарував надію на вічне життя всьому людству, жахлива новина принесла смуток в життя Тернопільської єпархії. 12 квітня 2015 року відбулося займання Свято-Успенського храму с. Снігурівка Лановецького району (збудований у 1926 році).
Близько 3 години дня жителі села помітили густий дим, котрий йшов із вікон храму. Протягом короткого часу пожежа повністю охопила дерв’яний храм, що унеможливило вгамування вогню власними силами.
На момент приїзду працівників МНС будівля храму із усією церковною утварю повністю згоріла. Пожежа була настільки сильною, що жар від вогню  зачепив сусідні будинки (від високої температури потріскали вікна, деформувалися вхідні двері).
Причина пожежі невідома, за однією з версій міг бути умисний підпал. Жителі села помітили, що незадовго до загорання, невідомі чоловіки вийшли із дзвіниці, яка була частиною храму (за традицією, цього дня дзвіниця була відкрита), швидко сіли в автомобіль і поїхали у невідомому напрямку.
По мірі поступлення новин інформація буде оновлюватися.

Коментарі вимкнені.