Деревляний у всіх бідах звинувачує Хоптяна

Під час прес-конференції двадцять восьмого лютого народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний зазначив, що наслідки діяльності партійних побратимів Януковича на місцях є невтішними та трагічними для Тернопільщини і її жителів.
«Сьогодні областю керують корупціонери, вбивці, брехуни, які роблять все для повного занепаду Тернопільщини як в соціально-культурному так і в економічному плані», – переконаний він.
За його словами, неприпустимим є передусім те, що як правоохоронні структури так і президентська адміністрація сьогодні прикривають винуватця автокатастрофи – голову Тернопільської ОДА, в результаті якої двоє травмовано та одна людина загинула. За словами пана Василя, Адміністрація Президента фактично ігнорує його звернення з даного приводу.
Тотальна корупція, хабарництво та дерибан землі у величезних розмірах, за словами Василя Деревляного, на Тернопільщині стали звичним та дуже регулярним явищем. І в цьому контексті пан Деревляний звинувачує губернатора, адже, згідно до його твердження, грабунок землі розпочався з Кам’янок, Підволочиського району, де орендареві житла губернатора, одноосібно було надано 190 гектарів землі. На його думку, чинний губернатор Хоптян не здатний навести лад в області.
«Діюча влада в особі Хоптяна ще жодною ініціативою, жодною гривнею не допомогла дрібним фермерам, натомість не гребує фінансовою допомогою (з держбюджету) таким латифундистам як Гута, Крижовачук, Білик та Гац», – розповів Василь Деревляний.
За його словами, місцева влада продовжує знущання над працівниками бюджетної сфери, в тому числі і освітянами. При цьому він зазначив, що об’єднана опозиція у районних радах захищатиме цих людей від незаконних звільнень.
Також, за словами Василя Деревляного, представники трьох партій у спільній опозиції підготували звернення до районних рад області та міської ради Тернополя щодо висловлення свої позиції стосовно дворічного перебування Януковича на посаді.
На завершення народний депутат розповів, що продовжує займатися розповсюдженням двохтомника про Патріарха Йосифа Сліпого, виданого професором Володимиром Сергійчуком, за підтримки парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина».

Коментарі вимкнені.