Деяка інформація для експертів Тернополя

На черговому засіданні виконавчого комітету затвердили положення «Про громадські експертні ради», які працюватимуть при Тернопільській міській раді. У положенні рекомендовано створити вісім експертних рад відповідно до кількості депутатських комісій по кожному напрямку діяльності.

«У Тернополі при прийнятті важливих рішень, що приймаються органами влади, буде врахована думка експертів у певній галузі – практиків чи науковців у сфері фінансів, медицини, освіти, культури і т.д., – розповідає міський голова Сергій Надал. – Переконаний, що експерти також повинні впливати на кадрові призначення керівників відділів чи управлінь у своїй сфері».

Міський голова також зазначив, що положення буде направлене для ознайомлення депутатам міської ради та експертам, щоб вони також долучилися до удосконалення документу та внесли свої пропозиції.
До слова, експертні ради у Тернополі створені за ініціативи очільника Тернополя. Такий же досвід залучення експертів на громадських засадах існує у ряді європейських країн, наприклад, у Польщі та Швейцарії.

Коментарі вимкнені.