Як Балашов Кайду “грузив” (відео)

Депутат Верховної Ради 7-го скликання Олексій Кайда, який обіймає посаду заступника голови Комітету з питань фінансової і банкової діяльності, в гостях у Геннадія Балашова обговорював тему підтримки вітчизняного виробника і перспективи розвитку України.

Нагадаємо, Геннадій Балашов – український підприємець, блогер, політик та громадський діяч, радіоведучий передачі “Стрес-шоу «Психологія грошей» на Бізнес-радіо 98,3 fm, телеведучий передачі «Шоу Балашова. Психологія грошей» на каналі «Бізнес», співавтор книги «Как стать авантюристом? Размышления миллионера», засновник центру «Школа політичної психології», лідер політичної партії «5.10».

-1 thoughts on “Як Балашов Кайду “грузив” (відео)

 • 10:18 | 22.07.2014 о 10:18
  Permalink

  Пане Кайдо, Ваше “бачення” України, і реалізацію тих задекларованих норм, законів, красивих слів українці мають нещастя бачити на прикладі Тернопільщини і міста Тернополя, де Свобода при владі. Підтвердження цьому є рейтинг Вашої партії. Весь Ваш п….ж присутній в програмах всіх партій, які представлені в парламенті на даний час. Однак, в парламенті і на місцях,зокрема, де при владі Свобода, реальні кроки влади ( І ПІСЛЯ РЕВОЛЮЦІЇ ТЕЖ) неможливо співставити з будь-якою програмою будь-якої існуючої української партії. БАНДЮГИ І ЗЛОДІЇ ДІЮТЬ ЗА ІНШИМИ ПРИНЦИПАМИ. СЛОВА ВАШІ ОДНА БРЕХНЯ, ТОМУ ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ ПЕРЕМІСТИТСЬ НА СМІТНИК ІСТОРІЇ, І НЕ ПОТРІБНО ЗНУЩАТИСЬ НАД ІДЕЄЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ, ЯКУ СВОБОДА ПРОДАЛА ЗА ХАБАРІ.

  • 15:19 | 22.07.2014 о 15:19
   Permalink

   цілком згідний з Остапом крім ла ла лай і набивання своїх кишень нічим в області не запамятався

Коментарі вимкнені.