У Тернополі дівчата грають у волейбол разом із хлопцями

23 жовтня у спортивному комплексі «Політехнік» відбулись традиційні щорічні змагання з волейболу в залі Спартакіади першокурсника серед факультетів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, – повідомляє прес-служба національного закладу.

На спортивному майданчику точилась запекла боротьба. Не менше за учасників хвилювались глядачі на трибунах. Як правило, у Спартакіаді першокурсників учасники змагань — хлопці, але несподіванкою для глядачів було побачити на майданчику у складі команди ФЕМ дівчат (Гузик Ірина, Балик Тетяна).

В грі студенти продемонстрували згуртованість своїх команд, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості.

Гра закінчились на користь команди ФІС (І місце), другі — ФЕМ, третє місце у команди ФМТ, четверте — ФПТ. Команди-переможці і призери змагань нагороджені грамотами.

Кращими гравцями визнано і нагороджено грамотами: Вівчар Олег (ФІС), Яцюк Віталій (ФМТ), Гузик Ірина (ФЕМ).

Кафедра фізичного виховання і спорту вдячна студентам, які допомагали у суддівстві, а саме: Гибайлу Сергію (ФМТ), Гибайлу Віталію (ФМТ), Процику Павлу (ФПТ), Джулю Сергію (ФМТ), Гуцалюку Ігорю (ФМТ). Готували студентів до змагань тренери-викладачі Вальчак Н.В. та Галіздра А.А.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає переможців і призерів змагань.

Коментарі вимкнені.