Для міста, для подорожей, для сім’ї — Toyota Highlander

toyota1111

Toyota Highlander має стильне зовнішнє оформлення та чудову динаміку, які так важливі у місті, проте в нього чималий запас потужності та вдосталь місця для водія та пасажирів, що стане у пригоді під час заміських подорожей. Для цього кросовера передбачено потужні двигуни, сучасні зразки техніки, ефективні засоби безпеки та інформаційно-розважальну апаратуру. За рівнем розкоші та престижу він не поступається іншим представникам у своєму класі. Highlander — збалансований автомобіль, що уособлює сучасний транспортний засіб для шанувальників великих престижних автомобілів.

Highlander вражає з першого погляду. Смілива висока радіаторна решітка з хромованою окантовкою та світлодіодні фари та денні ходові вогні створюють неповторний образ. Увагу привертають великі 19-дюймові колісні диски з подвійними спицями.

toyota1112

Система комплексного керування динамікою (IDDS), задня двоважельна підвіска та міцний кузов допомагають системі повного приводу забезпечувати керованість, динаміку та стійкість при входженні в повороти. Система IDDS передає 10 % крутного моменту на задні колеса безпосередньо перед поворотом та до 50 % — під час вписування в поворот, забезпечуючи чудову стійкість.

toyota1113

У салоні Highlander ви знайдете вдосталь місця, щоб почуватися вільно. Він стане ідеальним вибором для великої родини: сім місць у салоні. Для того, щоб збільшити об’єм багажного відділення, спинки сидінь третього та другого ряду можна скласти, утворивши пласку підлогу для транспортування валіз з речами, спортивного знаряддя або перевезення велосипеда.

Дізнайтесь більше про Toyota Highlander в Тойота Центр Тернопіль, що по вул. Микулинецькій або завітайте на сайт:

http://www.kristal-motors.toyota.ua/modelnyj-ryad/highlander.htm

 

Коментарі вимкнені.