До Тернополя завітала людина-легенда

12 червня до Тернопільської політехніки на VІІІ Міжнародний симпозіум «Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі» завітав відомий український, канадський та швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, дійсний член Римського клубу Богдан Гаврилишин.
Під час симпозіуму Богдану Гаврилишину було присвоєно звання Почесного доктора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Урочистий церемоніал вручення відзнаки провели ректор університету Ясній Петро Володимирович та вчений секретар Крамар Галина Михайлівна. У своєму виступі Богдан Гаврилишин сказав: «Людині доконче потрібно мати дві точки зору, так само потрібно мати дві вищі освіти – це запорука її мудрості». До речі, за першою освітою Богдан Дмитрович – інженер-механік (ступінь магістра).
В ході візиту Богдан Гаврилишин провів зустріч із студентами, молодими науковцями, професорсько-викладацьким колективом на тему: «Молодь змінює Україну». Бесіди із Богданом Гаврилишиним завжди є вельми цікавими і пізнавальними, без винятку, саме такою стала і ця зустріч.
Богдан Дмитрович розповів присутнім про себе, про свій життєвий та професійний шлях, а також про діяльність та місію Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, який особисто заснував, аби сприяти вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави і благо суспільства. У фонді для реалізації поставлених цілей створена та успішно діє програма «Молодь змінить Україну». На його думку, Україна потребує тотальної трансформації, не просто безсистемних точкових реформ. «Я вірю, що країну можна трансформувати, і це зроблять люди наймолодшої генерації», – наголосив пан Гаврилишин. А ще він додав: «Я не живу спогадами, я живу мріями. Щиро бажаю молодим людям якомога більше натхнення мріяти, і тоді мрії обов’язково здійсняться».

Коментарі вимкнені.