Добре, що у нас є Лицарі, які готові захищати і обороняти (фото)

Коли їм телефонувала в ті дні, завжди казали: ” В нас все спокійно. Ми на базі. Що стріляє? Та тренуються бійці – от і стріляє”.”
Уже, коли на ротацію приїхали, довідалась, що, таки в Донецькому аеропорту були. І оті постріли, вибухи, біль , втрати і неймовірна мужність були їхніми супутниками в ті довгі дні і ночі оборони аеропорту. Злітна смуга, котру вони називали “Дорогою життя”, нескорена вежа, розгромлені термінали… Це було там з ними.
І ще з ними був Бог. Щодня, щогодини, щомиті. Бог, котрий зберіг їх живими і повернув додому.
Ну, так… Щоб вони знову і знову поверталися туди, на передову, до побратимів.
Сьогодні, в день, коли Файне місто святкує свій 475 день народження, а християни відмічають празник Успення Богородиці, їм вручали відзнаки за особисту мужність, проявлену під час оборони того самого Донаеропорту. Нагороди вручав голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
Прозвучали і теплі слова, і побажання Божої опіки. Але основним лейтмотивом було бажання миру і відродження. Відродження Духу, України і Віри.
Завтра вони знову їдуть. Передова перемістилася з часу оборони аеропорту набагато вперед. Вона стала ще більш західнішою. Ситуація загострюється з кожним днем.
І добре, що в нас є Лицарі, готові йти і захищати, обороняти. Без відзнак, нагород і піару. Просто тому, що вони Лицарі.

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.