Поки влада Тернополя садила дерева, діаспора думала “садити печінку” (фото, відео)

Сьогодні в парку Національного відродження представники влади і української діаспори за 20 хвилин разом висадили 50 райських яблунь. Жартували, що довше фотографувалися після виконаної роботи, аніж копали ямки.

Провели цю акцію в знак своєрідної пам’ятки про те, що в Тернополі вперше відбувся Світовий Конгрес Українських Молодіжних Оргнізацій. Для декого із діаспори такий досвід земляних робіт – перший. А дехто зізнається, що вже садив дерева в Україні.

Молодь фотографувалася з лопатами та жартувала, що один працює, а інші поруч лише дивляться і керують.

Українець із Молдови вперше в житті посадив дерево. Каже, що після цього почав відчувати себе людиною. Жартує, що приїхав шукати дружину, аби тепер, згідно відомої приказки, ще й виростити сина. А збудувати дім – не проблема. Проте, роздумує, може б то зробити по-іншому – «построїти» тещу, виростити живіт, посадити печінку?

–          Кожен з учасників конгресу приїде в свою країну, розкаже, як садив у Тернополі дерево, а коли знову буде повертатися у наше місто – захоче подивитися, як його дерево росте, – каже міський голова Сергій Надал. – І нам також приємно, що ми долучилися. Це буде пам’ятка про те, що ці дерева садили тут з конгресом української молоді вперше в Тернополі.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.