Дошкільна освіта на Тернопільщині не для всіх?

Вже багато років поспіль мешканці с.Городище Козівського району не можуть вирішити проблему відкриття дитячого садка. З кожним роком дітей дошкільного віку в селі збільшується. На даний момент таких дітей нараховується 57, та отримувати якісну дошкільну освіту діти не можуть через те,що в селі немає дитячого садка.

Приміщення для ДНЗ більше як на 50 % готове для експлуатації: кошти з місцевого бюджету були використані на ремонтні роботи, проведення каналізації та вентиляційної системи. Але для повного завершення робіт не вистачає приблизно мільйона гривень.

Батьки дітей неодноразово зверталися за допомогою, але результатів не було. Питання це не може хвилювати, адже дітей возять у садочки сусідніх сіл: Великий Ходачків, Плотича, Денисів. Дошкільна освіта  є обовяязковим елементом загальної середньої освіти, також зрозумілим стає і те, що в подальшому ці ж діти підуть до місцевої школи, що суттєво збільшить наповнюваність класів.

Сьогодні багато говорять про якісну освіту, про компетентність учнів. А як цього досягнути не маючи навіть приміщення  – не зрозуміло.

То невже чиновникам та народним депутатам байдуже?

Залишається сподіватися, що команда Президента України Порошенка, яка зараз має повну владу на Тернопільщині (голови ТОДА, облради, народний депутат у цьому окрузі також від БПП «Солідарність» – Тарас Юрик, зроблять все можливо, щоб дошкільнята села Городище таки мали садочок і ясельну групу у своєму населеному пункті).

Тож батьки дітей уклінно просять керівництво Тернопільщини, Степана Барну і Віктора Овчарука, зробити все, щоб батьки діточок могли відводити своїх маленьких нащадків у дошкільний заклад у рідному селі.

Зробіть реальні кроки, шановна владо, для майбутнього маленьких тернополян. А не тільки займайтеся популізмом і політикою …

Тернопільський Тиждень

Коментарі вимкнені.