Друга половина шляхопроводу біля Тернополя вже з гідроізоляцією

Ремонт споруди на 1 кілометрі траси Р-41 Обхід Тернополя наближується до завершення. Погодні умови дозволили вкрити водонепроникною мембраною правий проїзд. Гідроізоляція захистить проїзну частину шляхопроводу через залізничну колію від проникнення та шкідливого впливу води, хімічно агресивних рідин, стічних вод тощо. Також вона забезпечить надійну експлуатацію та підвищить довговічність мосту. Спеціальне покриття мостобудівники нанесли в 3 шари.

Аналогічна тришарова гідроізоляція була влаштована торік на лівому проїзді штучної споруди. Після цього її вкрили 2 шарами асфальтобетонного покриття.
🌉 Нагадаємо, 42-метровий аварійний шляхопровід біля ТРЦ «Подоляни» на трасі Р-41 Обхід Тернополя Служба відновлення ремонтує через високий ризик руйнування та численні пошкодження споруди за кошти Європейського інвестиційного банку.
Р-41 Обхід Тернополя належить до доріг з високою інтенсивністю руху Тернопільської області. Це єдина дорога в обхід міста Тернопіль, адже діюча об’їзна перебуває на балансі міста та з роками трансформувалася у звичайну вулицю зі щільною забудовою, великою кількістю перехресть, світлофорів і пішохідних переходів.

Р-41 забезпечує зв’язок між дорогами міжнародного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, а відповідно транзит оборонних, гуманітарних, комерційних вантажів в обхід Тернополя.

Коментарі вимкнені.