Дві сестри здивували тернополян

В Івано-Франківську завершився Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед команд ДЮСШ та СДЮШОР. Успішно виступили на цих змаганнях спортсмени Тернопільської ОДЮСШ «Колос» – вихованці тренера-викладача з легкої атлетики, майстра спорту України міжнародного класу Віри Зозулі. Бронзовими призерками стали сестри Крістіна Поворознюк (5000 м з результатом 26.19.00) та Русаліна Поворознюк (10000 м з результатом 51.01.00).

Четверті місця посіли Олександра Франків, на дистанції 2000 м показавши результат 13.36,00, та Назар Савків, який виступив на дистанції 3000 м з результатом 14.34,00.

До успішного виступу команди увійшли залікові очки спортсменок зі спортивної ходьби Валентини Іваницької, Софії Павловської та Тамари Хомич.

Відтак у командному заліку серед 22 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які культивують спортивну ходьбу, Тернопільська ОДЮСШ «Колос» зайняла в підсумку п’яту позицію.