Двоє тернополян добряче хильнули спиртного і пішли шукати наживу

Двоє тернополян, добряче хильнувши спиртного, вирішили пошукати наживи у під’їздах багатоповерхівок. Там, традиційно, мешканці зберігають велосипеди, незважаючи на чисельні прохання міліціонерів подбати про безпеку двоколісних транспортних засобів.

Якщо для 29-річного тернополянина стояти по інший бік Закону – справа звична – чоловік лише півроку тому звільнився з місць позбавлення волі за злочини, пов’язані з наркотиками, то   для його спільника – 25-річного жителя обласного центру – це новий досвід. Чоловік – музикант. Проте алкоголь стер межі дозволеного –  на злочин пішли разом.

Як розповів начальник слідчого відділення Тернопільського міськвідділу міліції   Дмитро Пастернак, до правоохоронців звернулися двоє жителів однієї з багатоповерхівок, що на масиві Дружба. Сусіди повідомили, що вночі хтось з під’їзду будинку поцупив їхні велосипеди.

– Оперативно нам вдалося не лише розшукати зловмисників, причетних до крадіжки, а й встановити місця збуту двоколісників, – розповів Дмитро Пастернак. – Один велосипед крадії здали до ломбарду, виручивши за нього двісті гривень, а інший продали жителю Кутківець за триста гривень. Хоча реальна вартість, вказана власниками, – півтори тисячі гривень за ровер.

Міліціонери проводять заходи щодо вилучення краденого, а також уже оголосили підозру зловмисникам у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України.

У цій справі фігурує ще одна особа – правоохоронці встановили, що в злочинного дуету був спільник, котрий, знаючи, що велосипеди крадені, допоміг зловмисникам їх реалізувати. Його особу встановлено, проводяться заходи щодо його затримання.

Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.