“Джура-фест” у Тернополі нагородить кращих читачів бібліотек

З 27 по 29 квітня у Тернополі відбуватиметься третій щорічний книжковий фестиваль «Джура-фест». Орієнтовно, близько 40 видавництв репрезентують свою продукцію в Українському домі «Перемога». Як і у попередні роки,  організатори заходу готують для тернополян зустрічі з іменитими письменниками. Щоправда, наразі ще не відомо, хто з авторів завітає на фестиваль цього року.

– Зараз йде процес збору заявок. Видавництва думають над тим, яких авторів вони будуть привозити. Це відбувається не заздалегідь. А дуже часто буває, що за день до фестивалю дзвонять і кажуть, що ми хочемо привезти такого то автора і чи можна організувати зустріч чи ще щось, – пояснила координатор фестивалю «Джура-фест» Яніна Чайківська.

Традиційно, відбуватимуться творчі зустрічі та презентації творінь письменників у бібліотеках, вищих навчальних закладах та школах Тернополя.  Поряд із щорічними заходами цього річ  буде і дещо нове, пише ЗЗ.

– Ми оголосили 1 грудня конкурс для дітей з написання легенд міста. Нагадаю, це легенда, художній переказ спогаду про місто і міф. Нагородження переможців у своїх номінаціях буде відбуватися безпосередньо під час фестивалю в урочистій обстановці, – розповіла Яніна Чайківська.

До речі, як і торік, організатори «Джура-фесту» нагородять книжковими подарунками по п’ять кращих читачів з дитячих бібліотек міста.

Коментарі вимкнені.