В сучасні шашки грали у Вишнівці

11 березня в приміщенні Вишнівецької районної комунальної міжшкільної навчально-виробничої майстерні було проведено відкриту першість селища Вишівець з сучасних шашок-64 та шахів. До слова, такий спортивний захід у селищі відбувся вперше.

Учасників змагань привітали селищний голова Ростислав Баюрський та голова районного ФСТ «Колос» Дмитро Бутор, повідомляє Народне слово.

В результаті напруженої боротьби чемпіонкою Вишнівця з шахів стала робітниця заводу «Борднетце» м.Тернополя Любов Біляс. За зайняте перше місце вона нагороджена золотою медаллю та дипломом першого ступеня. Друге місце завоював учень 2-го класу Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Головатюк. Він отримав срібну медаль та диплом ІІ ступеня. Бронзова нагорода та диплом ІІІ ступеня дісталися студенту Тернопільського технічного університету ім.Пулюя Володимиру Господарику.

Ще запекліші змагання відбувалися з сучасних шашок-64. Оскільки першість Вишнівця була відкритою, то у ній брали участь спортсмени з інших населених пунктів. Чемпіоном селища став житель Старовишнівецької сільської ради Віктор Званецький. На другому місці його внук Іван Головатюк, третім призером стала Люба Біляс. Всі вони нагороджені відповідно золотою, срібною та бронзовими медалями та дипломами І, ІІ,ІІІ ступенів.

Слід відзначити, що в змаганнях з шашок взяли участь селищний голова Ростислав Баюрський та його заступник Євген Минзар. Меру Вишнівця не вистачило лише пів очка для завоювання бронзової нагороди. Він став четвертим . На п’ятому місці розташувався його заступник.

Виконком селищної ради та ФСТ «Колос» висловлюють подяку завідуючому міжшкільною навчально-виробничою майстернею Степану Філімоновичу Довгалю за сприяння в проведенні змагань та вчителю міжшкільної майстерні, підприємцю та депутату селищної ради Олегу Вакулику за надану спонсорську допомогу.

Всі учасники шахово-шашкових баталій висловили побажання, щоб змагання на першість селища стали традиційними.

Коментарі вимкнені.