«Еротичному шоу» у Тернополі помішали правоохоронці

25 травня, близько 03 години, на пульт централізованого спостереження державної служби охорони поступив сигнал «Тривога» від працівників одного з барів, розташованого на масиві «Східний» у Тернополі.

Прибувши на місце події, працівники ДСО стали очевидцями протиправних діянь одного із відвідувачів закладу, який, «хильнувши зайвого», та, маючи «бойовий» настрій, вирішив «по-дорослому» зіпсувати застілля іншим відпочиваючим.

Спроби мирних переговорів із дебоширом не увінчалися успіхом і ще більше розізлили його, викликавши шквал нецензурної лайки та погрози фізичної розправи з персоналом і відвідувачами закладу. Проте, на погрозах все не закінчилося і, щоб ще більше привернути до себе увагу, зловмисник перейшов від слів до дій: розбив склопакет на вхідних дверях, завдавши закладу шкоду на суму понад 600 гривень. Однак і цього хулігану виявилось «за мало». Всупереч загальноприйнятим нормам моралі, з винятковою зухвалістю та цинізмом, він ще й продемонстрував свої оголені геніталії.

Але це «еротичне шоу» негайно припинив наряд Держслужби охорони, який швидко вгамував та доправив 27 тернополянина до міського відділу міліції. Там було надано належну правову оцінку вищевказаним діям та притягнуто «стриптизера-шоу-мена» до кримінальної відповідальності за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України,- хуліганство. Яка міра покарання чекає на вказаного правопорушника – вирішить суд.

 

Коментарі вимкнені.