“Файне місто” об’єднало Україну

12 липня стартував найбільш очікуваний літній музичний фестиваль у Тернополі – «Файне місто». Тут він проводиться вже вдруге, перший відбувся минулого літа.

Звісно ж, що цьогоріч фестиваль значно розширили та удосконалили. Якщо минулого року все було на острові «Чайка», де мало місця, багато людей та гуртів, то зараз фестиваль перемістили на територію міжнародного аеропорту «Тернопіль». Багато вільного місця дозволили зробити територію, де відбувається захід більш зручною.

Тут є і паркінг,  і наметове містечко, і багато простору для танців. Насправді маленьким недоліком є погода, але для учасників і гостів вона не відіграє великої ролі. Людей дуже багато, практично вся територія наметового містечка заповнена. працюють дві сцени, одна велика – головна сцена, на якій вчора грали і заряджали позитивом такі гурти як: «Триста8ісім», «Безодня», «Los Colorados», «Qarpa», «ТНМК» та інші. На малій, рок сцені виступили менш відомі гурти: «Кімната Гретхен», «0352», «По ту сторону», «Skinhate», та гурт зі Швеції «Rideau», який остаточно запалив публіку.

Впродовж дня, для журналістів проводилися прес-конференцї з учасниками фестивалю, де вони ділилися своїми враженнями та очікуваннями.  Приємно здивувала на конференції всіх своїм зовнішнім виглядом Ірена Карпа, яка прийшла у вишиваному строї. Як вона сказала, одягнула таке вперше і почувалася дуже комфортно. Більшість виконавців приїхали на фестиваль з благодійною метою. Як зазначили організатори, всі гроші, які залишаться після покриття організаційних витрат, вони віддадуть на українську армію. І все ж основна мета – це об’єднати країну. Тому що на фесті присутні люди абсолютно з різних куточків України. Як з Заходу і Сходу, так і з Півночі  і Півдня. І насправді видно те, як між собою спілкуються люди, яка дружня атмосфера між ними, яка неподільна країна. Охорона фестивалю пильно слідкує за всім, що відбувається і тримає все під контролем. Загалом, вчора на сцені виступило близько двадцяти гуртів з різних куточків країни і з за кордону. Драйвова, дружня, весела атмосфера трималася впродовж цілого першого дня. Хороший початок фестивалю зарадив всіх енергією, позитивом, і вже нічого не могло цього змінити.

Марта Журавель

Коментарі вимкнені.