У родичів Миколи Брегіна, вбитого міліонером, є фото докази катування

10 липня об 15:00 год, відбулося зібрання жителів с. Стриївка Збаразького р-ну, біля приміщення Тернопільського обласного управління МВС та біля обласної прокуратури. Акція відбувалася з приводу загибелі 19-ти річного Миколи Брегіна мешканця с. Стриївка. Молодого хлопця збив автомобіль за кермом, якого знаходився дільничий міліціонер, що проживає в одному з цих сіл. Винуватець трагедії з місця пригоди зник.
Під час мітингу вимагали пришвидшити проведення слідчих дій. Звинувачений у вбивстві дільничий інспектор 26-річний Старицький Степан Володимирович,який працював у міліції, – про це повідомляє інформ-відділ “Правого Сектору” Тернопільщини.

Вже під прокуратурою активісти закликали вийти до людей обласного прокурора пана Гулкевича. Основним цікавим фактом було те, що звинувачений дільничий інспектор був досі на волі. Прокурор дав незадовільні відповіді, і тому його обсвистали з криками «Ганьба». Після того, як прокурор втік в приміщення, громада дала 2 години, на те щоб звинуваченого взяли під варту. Через 2 години його привезли в прокуратуру для надання свідчень по справі, після чого забрали під варту до судового рішеня про міру запобіжного заходу.
Цитуємо, що за даними міліції загиблий був у важкому ступені сп’яніння. Міліціонери стверджують, що дільничий не збив хлопця, а той уже лежав на дорозі. «Про це свідчать травми, зафіксовані судмедекспертами. В юнака не переломані бедрові чи гомілкові кістки, як це буває при ударі автомобілем, натомість є множинні пошкодження, характерні при переїзді тіла», – повідомив перший заступник начальника обласного управління міліції Олександр Богомол. За його даними, дільничний рухався зі швидкістю близько 100 км/год, яка є допустимою за межами населеного пункту. Гальмівний шлях до тіла юнака склав 40 м. «У хлопця скалічені кінцівки, але пальці не були відірвані, як хтось писав, висловлюючи версію про катування. Тіло протянуло під авто 20 м і це могло спричинити такі травми», – пояснює начальник слідчого відділу. Він розповів, що пошкоджений автомобіль дільничного побачив начальник Збаразького райвідділу, який повертався з іншої ДТП. Коли невдовзі побачив тіло юнака і біля нього людей, які викликали швидку, подзвонив дільничному. Той відповів щось незрозуміле, після чого зв’язок з ним пропав. 
За словами родичів, Микола за півгодині ДТП говорив по телефону з дівчиною і сказав, що за ним гоняться міліціонери, він сховав мотоцикла у лісосмузі та йде пішки додому у Стриївку. Численні гематоми на тілі і сліди від наручників на зап’ястях свідчать про те, що його не просто збила машина. У родичів є фото докази катування про що міліція «чомусь» вирішила не говорити. Інспектор, збивши Миколу, втік з місця ДТП. Хлопці, які знайшли потерпілого, кажуть, що він подавав ознаки життя (було дихання на пульс). До приїзду швидкої медичної допомоги хлопця вже не дихав.
Не «Правий Сектор», не інші громадські організації а лише громада с.Стриївка котра заступилася за честь померлого односельчанина, домагалась того, що прокуратура почала виконувати всі прямі обов’язки. На основі цієї справи можна зробити висновок: що режим внутрішньої окупації залишився та приймає нові форми. Лише під тиском громади і за 2 години можна вирішити будь-які питання справедливо. Вже 11 липня стало відомо що суд обрав міру запобіжного заходу арешт і можливим звільненням під заставу. Наша організація заявляє свою вимогу до Прокуратури подати апеляцію і вимагати більш суворий запобіжний захід аніж звільнення під заставу!
Також нагуємо, що допоможемо громаді контролювати перебіг слідства. Не дозволимо затерти справу, стоїмо на позиціях об’єктивного розслідування та справедливого покарання винних!

Коментарі вимкнені.