Фантазії Сергія Надала

У 2010 році тодішній податківець, а нині міський голова Тернополя Сергій Надал написав книгу.
В той час, за словами Сергія Віталійовича, вже як кандидата на посаду міського голови, книга була своєрідними роздумами про місто Тернопіль та дороговказом, як місто має розвиватися, якщо, звісно, пан Надал стане мером.
І на своїй Богом даній землі сталося диво… Перемоги почалися з Тернополя і це настільки окрилило свободівців, що ні вони, ні сам Сергій Надал більше до написаної книги не поверталися.
І чим більше читаємо цей «шедевр» пана Надала, тим більше бачимо, що або Сергій Віталійович робить все навпаки, як сам написав в книзі, або просто не він її писав…

От зокрема, на сторінці 130 йдеться про парки та сквери. Розділ починається згадкою про славнозвісні тернопільські каштани. Автор обурений, що вони занепадають і відразу пропонує вихід: “потрібно посилити увагу міської влади до цієї проблеми. Можливо є сенс звернутися до міжнародних екологічних організацій та європейських фондів…”.

Після обрання на посаду, сенс кудись звертатися зник невідомо куди…
Вимагає у своїй книзі Сергій Надал забезпечити належний вигляд парків, скверів. “Для цього варто розробити нову чи удосконалити стару систему прибирання. Бо прийти і помахати віником чи граблями – мало”.

Нагадаємо, що саме міський голова щороку під своїм патронатом організовує толоку, де саме “віником чи граблями” махає він сам і заставляє це робити всіх своїх підлеглих. А про нову систему прибирання парків ніхто навіть не заїкається…
Мріє в своїй книзі Сергій Віталійович і про різноманітні форми кущів.
“Можливо, у закордонних фільмах ви бачили, що з високих кущів можна вирізувати фігури людей, тварин або створювати цілі композиції. Що нам заважає вигадати щось схоже в Тернополі? Ви уявляєте, як би це було гарно?”, – запитує письменник Сергій Надал.

І ми запитуємо, але вже міського голову пана Надала: Що нам заважає вигадати щось схоже в Тернополі? Ви уявляєте, як би це було гарно?
Серед молоді автор пропонує культивувати почуття відповідальності за збереження чистоти довкілля.
“Навіщо сушити голову над вигадуванням акцій з прибирання пляжів, парків, лісу, якщо можна відповідні кошти направити на друковану прподукцію чи соціальну рекламу, яка сприятиме виробленню турботливого ставлення до природи”, – фантазує далі Сергій Надал у книзі з промовистою назвою “Справедливість. Відповідальність. Порядок”.
На останок скажемо, що це велике щастя, що книга Сергія Надала вийшла обмеженим тиражем, який навіть не вказаний. Бо надто вже велика різниця між Надалом письменником і Надалом мером.
А так хочеться жити в місті, про яке ще 4 роки тому мріяв Сергій Віталійович.

“Тернопільський тиждень”

-1 thoughts on “Фантазії Сергія Надала

 • 08:42 | 23.05.2014 о 08:42
  Permalink

  Якийсь гнилий наїзд на Надала. Реально автор просто не має до чого вчепитись.

 • 12:55 | 23.05.2014 о 12:55
  Permalink

  і я читав цю фігню надала свого часу, наляпав він там багато, але це і ясно – ліз у владу а потім забив, ганьба сволотівцям

 • 14:23 | 23.05.2014 о 14:23
  Permalink

  Надал з Лилом домовились збити з бідних мешканців гуртожитків 9 млн гривень! недурно вчора Лило протирав штани в Надала цілий день))))

 • 15:32 | 23.05.2014 о 15:32
  Permalink

  Надал не міг спрогнозувати якою буде вартість всього, що треба місту. А зараз з бюджетом реальні проблеми

Коментарі вимкнені.