Гарний приклад для тернополян подали два екс-нардепи. А обласні депутати боягузи?

Два колишніх Народних депатута Володимир Бойко та Олексій Кайда гідно отримали повістки на мобілізацію і зараз знаходяться  у навчальних таборах.

Олексій Кайда вже зараз склав присягу і проходить навчання на Яворівському полігоні.

На відміну від них, депутати тернопільської обласної ради виявились боягузами. Чого вартує лише пояснення одного з них, Володимира Болєщука, який заявив працівнику військового комісаріату, щоб в обласній раді є багато чоловіків,  які можуть піти. І порадив їм попитати, пошукати інших.

Ще вісім депутатів, яким мали вручити повістки в той день, в обласній державній адміністрації не знайшли, хоча в цей день проходила сесія обласної ради.

 

-1 thoughts on “Гарний приклад для тернополян подали два екс-нардепи. А обласні депутати боягузи?

  • 13:01 | 12.02.2015 о 13:01
    Permalink

    Не дивлячись на те, що вчора в Тернополі був оголошений траур за загиблим воїном Олександром Орляком, в.о. начальника УМВС Богомол в ресторані “Камелот” гучно відсвяткував свій день народження. Серед двох десятків гостей були помічені обласний прокурор із заступниками, судді, керівники міліції. Судячи по пустих пляшках, які офіціанти виносили після банкету, свято вдалося. Ну і що, що в когось траур і в країні війна!

  • 22:59 | 12.02.2015 о 22:59
    Permalink

    Не пишіть дурниць Болєщук один з тих всіх депутатів що не втік і взяв повістку .

Коментарі вимкнені.