Голова Тернопільської облради запідозрив, що у державній казні немає грошей на зарплати

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда заявляє про проблеми із виплатою зарплат бюджетникам. Про це він заявив на прес-конференції, зауваживши, що 30 березня зарплату отримала лише частина бюджетників.

“Не всім було виплачено гроші, бо казначейство не проплатило. Сьогодні ж обласне казначейське управління взяло кредит на 47 млн. грн., і з сьогоднішнього дня пішли проплати на зарплати. Із завтрашнього дня покриють незахищені статті. Але насторожує: якщо взяли кредит, значить, негаразди з наповненням державного бюджету”, – сказав Кайда.

Він додав, що отримав скаргу від працівників дитячого дошкільного навчального закладу у Бережанах “Золотий ключик”, оскільки з 1 квітня там почали скорочувати ставки вихователів.

“Це все наслідки так званої оптимізації в тій чи іншій бюджетній сфері. Під красивим словом “оптимізація” криється скорочення посад або взагалі закриття закладів. А чому? Бо грошей нема, казна пуста. І це перша ластівка “соціальних ініціатив”. Так ми з ними державу до банкрутства доведемо”, – вважає Кайда.

За його словами, області по захищених статтях, зокрема на виплату зарплат працівникам бюджетної сфери, цього року бракує 407 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда заявляв, що ношу фінансування соціальних ініціатив президента Віктора Януковича перекладено на місцеві бюджети.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович запропонував нові соціальні ініціативи, серед яких збільшення доплат різним категоріям населення, повернення вкладів Ощадбанку СРСР, іпотека під 2-3% річних, – повідомляє УНІАН.

Коментарі вимкнені.