7 років руху стендап-комедії у Тернополі

Руху стендап-комедії у Тернополі 1 квітня виповнилося сім років. Його заснували історикиня Марічка Юрчак і ведучий Тарас Миколайович у далекому 2017-му році з метою розвивати україномовну стендап-комедію, тоді, коли більшість “сиділа” на російському “камеді клабі”, а про жанр стендапу мало хто знав узагалі. Що вдалося за ці сім років? 

1) Саме тут Роман Щербан (той, що з “Левів на джипах”) вперше виступив поза межами рідного міста. Це було на найпершому “вільному мікрофоні”, де він одразу і виграв приз у 1000 гривень. В цілому Standup Ternopil подарував комікам понад 30 000 грн.

2) Standup Ternopil провів у 2023 році перший на Заході України стендап із перекладом жестовою мовою.

3) На сцені Standup Ternopil  виступило понад 150 коміків, у тому числі найвідоміший та наймолодший коміки в Україні. Якщо ми ще трошки почекаємо, то це буде одна і та ж людина.

4) На сцені Standup Ternopil виступали люди з онкологією, ДЦП, на кріслі колісному (щоправда, то був sitdown, a не standup). Також тут знайшли можливості для розрядки переселенці із Києва, Запоріжжя, Херсона.

5) Фелікс Редька – комік, який провів стендап у березні 2022 року у бомбосховищі окупованих Сум, тут провів свій перший стендап українською мовою.

6) Standup Ternopil змінив 7 локацій, доки не оселився у креативному кластері Na пошті.

7) Standup Ternopil організував та допоміг у проведенні понад 70 благодійних гумористичних подій, зібравши близько мільйона гривень на допомогу мешканцям деокупованого Херсона, ВПО у Тернополі та ЗСУ.

Сім років – сім коміків на сцені

5 квітня о 19:00 тернополян запрошують відзначити день народження Standup Ternopil. Виступатимуть Олег Грюндік, Вадим Ковалик, Ольга Сторожева, Макс Ткач, Петро Кривий, Богдан Ковельчанин та Марічка Юрчак.
До зустрічі у креативному кластері Na пошті (вул. Коперника, 4)
Квитки: 7 років Standup Ternopil (wayforpay.com)

Коментарі вимкнені.