Кафедра фінансів ТНТУ сьогодні приймає студентів інших вишів

3 листопада 2013 року о 11.00 год. відбудеться День відкритих дверей кафедри «Фінансів, обліку та контролю» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль, вул. Руська 56, корпус 2, а. 79).

Для участі у заході, присвяченому обговоренню проблем і перспектив сучасного бухгалтерського обліку і фінансів, запрошуються представники Вашого навчального закладу.

Також будемо раді бачити студентів Вашого навчального закладу, для яких в цей же день буде організована екскурсія Тернопільським національним технічним університетом (з відвіданням навчальних аудиторій, оздоровчо-відпочинкового комплексу «Політехнік», музею ім. І.Пулюя та інших навчально-адміністративних будівель університету, зустріч з випускниками кафедри).

Про намір відвідати наше свято просимо повідомити завчасно — для зручності та ефективності планування заходу. Просимо розмістити вкладений в листі плакат на дошці оголошень у Вашому навчальному закладі.

Зараз на спеціальностях «Фінанси», «Облік та аудит» навчається 520 студентів; щорічно випускається до 100 бакалаврів: 40 — фінансистів та 50 обліковців. Наші фахівці легко працевлаштовуються та користуються популярністю на ринку праці.

Стосовно детальнішої інформації про розпорядок святкування просимо звертатися до відповідальної особи: к.е.н, доц. Павликівської Ольги Іванівни за тел.: (096)-276-40-04.

З повагою завідувач кафедри фінансів, обліку і контролю, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік ЛАНУ Бриндзя Зіновій Федорович

Коментарі вимкнені.