Керівництво «Ниви» проситиме у власників клубу звільнити тренерський штаб на чолі з головним тренером Романом Толочком

У зв’язку із останніми результатами футбольного клубу «Нива», а також навколофутбольними подіями, які стосуються клубу, керівництво ФК «Нива» в особі президента та директора звертається до власників клубу, а також уболівальників «Ниви».

Останні результати футбольного клубу «Нива» ніяк не можуть задовільнити як простих уболівальників нашого клубу, так і тернопільське керівництво команди. Напередодні нового сезону наша команда пройшла тренувальні збори, зіграла ряд товариських матчів та суттєво укомплектувала склад. Однак тренерському штабу «Ниви» не вдалося створити єдиний боєздатний колектив для гідного старту у Кубку України та Першій лізі. Ганебний старт у новому сезоні потребує неодмінної реакції. Відтак, ми будемо просити власників клубу про відставку тренерського штабу на чолі з головним тренером Романом Толочком.

Водночас не можна оминути увагою і ще одну важливу подію, яка стосується нашої команди. На нещодавньому засіданні КДК ФФУ «Ниві» присудили штраф та зняли очки за договірний характер гри минулого чемпіонату проти ФК «Тернопіль». Інформацію про усіх тих, хто був причетний до тієї оборудки керівництво клубу уже отримало від відповідних футбольних органів. Крім цього у нас є інформація, що навіть певні матчі цього сезону не обійшлися без участі у них не чесних на руку футболістів, які знехтували усіма футбольними правилами. Тож друга наша просьба до власників клубу – розібратися із гравцями, які брали участь у договірних матчах і так званих іграх на «контору» та суворо покарати їх. Таким «ділкам» – не місце у тернопільському футбольному клубі «Нива».

Також ми б хотіли звернутися до вболівальників «Ниви», які найбільше розчаровані усіма подіями навколо клубу. Тернопільські керівники «Ниви» робили, роблять та будуть робити усе можливе, щоб вийти із тієї ситуації, що склалася на даний момент. Футболістам створені належні умови для роботи – проживання, харчування, тренувальний процес. Однак не все й у наших силах. Усі рішення стосовно команди приймаються безпосередньо власниками «Ниви».

Тому ми хочемо, щоб власники клубу звернули увагу на наші прохання і задовільнили їх. Якщо ж у подальшому жодних кроків та рішень зроблено не буде, то ми, як керівники клубу у Тернополі, будемо просити про відставку!

З повагою, президент ФК «Нива» Степан Рубай та директор Павло Білик

Коментарі вимкнені.