Кого голова Тернопільської ОДА Степан Барна особисто водитиме по Кабмінах та Міністерствах

Ситуація, яка зараз є в області з кар’єрами не може мати продовження. Про це сказав голова ОДА Степан Барна під час засідання колегії.

Він розповів, що у нього  є добра практика по трьох кар’єрах Теребовлянського району та у Добриводах Збаразького району, коли без жодної копійки хабаря було видано всі дозвільні документи.

– Я мав розмову з цього приводу з міністром екології, він готовий дати «зелену дорогу» кожному власнику кар’єра, який готовий працювати легально. Тим, хто офіційно працює я дякую, бо вони платять податки і створюють робочі місця, а для тих, хто працює незаконно наголошую, що з цим боролася обласна рада, органи місцевого самоврядування, а тепер будуть боротися всі, бо у нас виходу нема. Якщо ми не заставимо всіх жити чесно, в нас перспективи не буде, і буде така сама доля, як в попередників. Я би не хотів, щоб ви цю долю повторювали. Прошу всіх голів райдержадміністрацій, сільрад, силовиків, правоохоронців, прокурорів, СБУ звернути увагу на це питання. Наголошую, кожного, хто скаже, що хоче працювати в цьому напрямку чесно, особисто буду водити по Кабмінах, по Міністерствах і вирішувати ці питання, – каже голова ОДА.

За Збручем

Коментарі вимкнені.