Коктель – презентація у Тернополі: «100 хвилин поезії, прози та музики»

На вулиці сніг, холод, а у стінах бібліотеки №4 для дорослих тепло, затишно. Тут сьогодні святкують Всесвітній день поезії. Гостя Наталія  Лазука  – найліричніше поетеса міста, журналіст, телеведуча програми «Ранок з ТТБ» і просто красива жінка. Наталя паралельно займається безліччю різних справ – пише вірші, вишиває картини, моделює одяг. Каже, що найбільше у людях цінує щирість і доброту, а у віршах – відвертість.

Наталині вірші – різні, як і вона сама. Іноді бувають пророчими, бо є п’ять- десять, написаних давним – давно, у яких вона впізнає своє сьогодення.

Презентація розпочалась з  ліричних творів про кохання, а далі Наталя розповідає про свою першу збірку «Танець квітки», презентує  нову книгу «Кохання @ весна. крапка.Net». У даному видані вірші самої поетеси та її рідної сестри Люби. Учні ЗОШ №15, 9-А класу разом із своїм вчителем Білоус Г.В. затамувавши дихання слухають…

Запитує в нашої гості зав. б-кою Козелко Світлана Степанівна: «Як Вам, Наталю вдається писати так щиро». Вона відповідає: «Усе просто – у поезії ролей немає, тому я можу бути собою…»

А надалі має слово Дем’яненко Сергій, студент 5 курсу відділу театральне мистецтво ТНПУ ім. Гнатюка. І знову в залі тиша, учні, бібліотекарі поринули у світ поезії. І всім було байдуже, що на вулиці іде сніг, сиро, холодно. Головне, що тепло у душах, серцях, звучить поезія, тихо грає музика.

Колектив бібліотеки – Бартух Н.М., Баран У.В., Свента Г.І. та завідувачка Козелко Світлана Степанівна раділи, що змогли подарувати 100 хвилин поезії, прози та музики своїм гостям, представили виставку – вернісаж: «Вірші високого поетичного звучання» та провели бібліографічний огляд літератури: «Цей загадковий світ поезії…»

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.