Команда з педагогічного отримала статуетку Феміди, бо краще всіх… сперечається (фото)

У зимову суботу, 8 грудня, вдало презентував себе дебатний клуб «ДеБатл». Протягом 4 год. команди з ТІСІТ, ТНЕУ, ТНТУ та ТНПУ змагалися за звання найкращих.

Після напруженої дискусії у фінал вийшли дві команди з педагогічного, які набрали однакову кількість балів – по 175. Вирішальним було рішення судів, які у аргументації визнали кращими представників з історичного факультету – Миколу Фурмана та Богдана Барана.

Фіналісти отримали подарунки – блокноти та грамоти за призові місця, а от переможці отримали у подарунок статуетку Феміди та книжку з підписом мера. Як розповідають учасники, їм сподобалося змагання і їх зацікавила участь у щотижневих зборах цього дебатного клубу.

Повноцінну роботу ми розпочнемо уже цього тижня, – розповідає президент клубу «ДеБатл» Марія Загірська. – Наразі плануємо, що будемо дебатувати у технічному університеті на актуальні теми та проблеми суспільства. Паралельно будемо організовувати тренінги для учасників з ораторського мистецтва, самопрезентації та лідерства.

Вона ж додає, що усі бажаючі навчитися мистецтву дискусії можуть отримати інформацію у соцмережі.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд”

Фото Василь Козак

Коментарі вимкнені.