Кулінарний фестиваль та іноземні гості – у Тернополі готуються до Західноукраїнської виставки-фестивалю

19 травня у м.Тернопіль пройде V Західноукраїнської туристична виставка-фестиваль. Вона проводиться з метою сприяння розвитку внутрішнього туризму, інформування жителів та гостей міста про різноманітність туристичних можливостей Тернопілля.

За офіційною інформацією, у виставці візьмуть участь близько 90 учасників, серед яких туристичні підприємства, санаторії, заклади харчування та розміщення, туристично-інформаційні центри, музеї, навчальні заклади, які готують фахівців для туристичної сфери, розважальні заклади.

Програма виставки передбачає показ туристичної привабливості районів області та регіонів України і зарубіжжя, проведення круглих столів, конференцій, презентаційних семінарів, work-shop.

Туристична виставка буде працювати  у режимі open-air, тобто під відкритим небом. Місце проведення  – парк ім.Т.Г.Шевченка.

На території парку будуть розташовані містечка:

– Туристичної привабливості (туристичні фірми області та України, ДІАЗи, музеї, туристичний потенціал районів та областей України, туристично-інформаційні центри, туристичні громадські організації),

– Народної творчості (фестиваль аматорських художніх та фольклорних колективів),

– Сервісного обслуговування (заклади розміщення та харчування,  навчальні заклади, які готують фахівців для туристичної сфери),

– Народних ремесел (ярмарок сувенірів від майстрів народних ремесел).

Будуть проводитися майстер-класи від народних умільців, а також відбуватиметься презентація та дегустація продукції закладів харчування.

У рамках проведення туристичної виставки-фестивалю відбудеться IІІ Кулінарний фестиваль «Барвиста кухня», у якому візьмуть участь та демонструватимуть свої фірмові страви провідні ресторатори. Найактивніші учасники та найоригінальніші презентації будуть відзначені призами.
Також вперше відбудеться кулінарний фестиваль «Традиційна кухня, Галичини, Волині, Поділля» на якому будуть представлені різноманітні страви зі всіх районів області.  Традиційно відбудеться фестиваль гончарства та ковальства, а також фестиваль народної творчості.

Під час проведення виставки передбачена широка ділова програма, зокрема спеціалізовані семінари, конференції, презентації, ознайомлення з туристично-рекреаційними можливостями України та Тернопільщини зокрема. Участь у виставці візьмуть представники Львівської, Івано-Франківської, Полтавської, Запорізької, Хмельницької, Рівненської, Закарпатської, Волинської, Одеської та Чернігівської областей. Очікується приїзд іноземних делегацій з Польщі та Придністров’я.

 

Коментарі вимкнені.