Обличчя Тернополя: неймовірно позитивний Андрій Човган усім пояснює, що Гусятин – центр світу

Звати Андрій Човган, або просто Андрій, хоча більшості друзям більше подобається Човган.

Народився в Гусятині (для тих хто не знає – це на Тернопільщині). Усім друзям та знайомим досі пояснюю, що Гусятин – це центр всесвіту J.
Працюю арт-директором, ведучим а також організовую різного плану масові заходи. Справа весела і цікава тому сумувати не доводиться – весь час в роботі. Займатися почав цим відносно давно, вже здається рік 4-ий чи 5-ий пішов…

Мене часто запитують: “Як так??? Ти приїхав в чуже місто і тут ведучий, потім арт-директор????” Відповідь проста – якщо хочеш чогось – тоді йди до цього, і рано чи пізно ти досягнеш мети, головне не здаватися!

Я дуже люблю КВН, ще досі час від часу граю разом з своєю командою “Оптом дешевше”, та на жаль через роботу часу на ігри залишається все менше і менше…Звідки взялося хобі? Все просто: я завжди цінував людей з почуттям гумору, в дитинстві завжди дивився КВНи і тут, коли поступив у коледж, ПОНЕСЛОСЯ 😉

Також люблю відпочивати, але не завжди можу собі таке дозволити. А у вільний час граю у “олдскульні” комп’ютерні ігри, а ще – просто гуляю містом (у випадку коли гарна погода).
Незважаючи на те, що зараз рік – змії, я страшно їх боюсь, тобто змій 😉 а якщо відкинути цей страх, то насправді страшно втратити близьких мені людей…
Мрію про те, щоб все задумане збувалося. Думаю, що якби я знайшов лампу з джином – то це було б моїм першим бажанням…
За що люблю Тернопіль? В ФАЙНОМУ місті живу не так давно, та з впевненістю можу сказати, що тут мешкають самі приємні люди України, а то і всього світу (звичайно, завжди є каста людей абсолютно протилежних, але так вже склалося, що й без них ніяк – і дуже гарно, що у Тернополі їх мало). А ще Тернопіль надзвичайно красиве місто – скільки міст України не об’їздив, але тут всеодно найкраще!
Побажання тернополянам: будьте завжди щирими! Знаходьте час на батьків та друзів. Бодай декілька хвилин, але все ж таки знаходьте. Та серед усієї цієї буденності не забувайте відпочивати та радіти життю. БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!

Коментарі вимкнені.