Люстрація у Теребовлі: влада потребує негайного очищення!

Враховуючи необхідність проведення люстрації на всіх рівнях влади, є потреба поінформувати суспільство про ситуацію, яка зараз формується на Теребовлянщині. Саме це дозволить запобігти доступу до владних посад особам, котрі останніми роками «товаришували» із провладним керівництвом. На зламі революційної ситуації, нижчепераховані особи розпочали цинічно вихвалятися участю чи причетністю до подій на Майдані, забуваючи або замовчуючи свою співпрацю із злочинною владою.
Взяти хоча б місцевого олігарха п. Некеруя Степана, який цими днями провів збори діючих керівників підприємств району, де «різко» засудив вчорашню владу в особі юриста провладної партії. Водночас ні слова не згадав про колишніх «регіоналів»: свого товариша – керівника РДА п. Бігуляка – з яким тісно співпрацював в партії регіонів, «деребанивши» на рівні району сформовані фонди, котрі поповнювалися с/г виробниками Теребовлянщини; свого брата Михайла – начальника медслужби району та заступника РДА Бойка В. (які на всіх попередніх виборах пропонували та платили гроші за голос, відданий на користь партії регіонів). За цим спокійно споглядав прокурор району, який вже «проплатив» другий термін свого перебування на даній посаді (зауважимо, що прокурор може працювати в одному районі лише один термін). Отже, п. Некеруй С. вирішив на випередження ініціювати ці збори, щоб, на хвилі останніх подій, отримати керівну посаду, чи, принаймні, мати доступ до владних ресурсів. Сподіваємось, що подана інформація не дозволить сховатись п. Некерую С. за високими мурами, якими він оточив як свій офіс так і власний будинок.
Надіємось, що люстрація торкнеться всіх керівників та посадовців всіх рівнів влади, та на заплямують її і в нас на Теребовлянщині такі псевдо-ревюлюціонери.
Незрозумілою є і позиція нашого мера – Поперечного Сергія. Адже він прийшов на цю посаду під гаслами партії Свободи, хоча його зловживання на посаді та поведінка загалом на відповідає духу цієї партії. В той час, коли на вулицях Києва точились бої, п. Поперечний С. не дуже співпереживав, а святкував День народження одного із суддей, напився і співав веселих українських пісень.
Не можна не звернути увагу на поведінку начальника Теребовлянського РВ УМВС п. Сивулі, який наказував міліціонерам виконувати вказівки Сака на розгін тернопільського майдану, а коли прості хлопці-міліціонери повідомляли про це активістам майдану для подальшого блокування райвідділу, він проводив із Саком службове розслідування щоб виявити цих чесних міліціонерів. До слова, оточив себе п. Сивуля «своїми» заступниками, яких вже гнали звідусіль за корупційні діяння. Також виникає питання, чому, коли в державі такий важкий економічний стан, в Теребовлі, у всіх на очах, так звані «валютники» торгують валютою і встановлюють свій чорний курс, заробляючи на цьому? Невже міліція та інші силовики в долі? До речі, на даний час Сивуля і міліція з народом!
Необхідне «очищення» і в місцевій освіті та медицині. Прагнемо, щоб і вчитель і лікар не очікували на «щось у кишеню», а чесно виконували свій обов’язок. Щоб пан Стиранка врешті заборонив своєму сину і невістці-мольфарці «діагностувати» та «віщувати» на дому людям, звичайно, за немалі суми грошей
Перебуваючи на одному із віче міста Теребовлі була пропозиція із народу щоб в раду спротиву входили чесні люди та громадяни, які приймали активну участь на київському майдані. На що пан голова райради Попко Василь відповів, що їх необхідно ще перевірити та вивчити. А сам натомість підтримував телефонний зв’язок (для координації дій) з місцевим диктатором Бігуляком.
Не можна спекулювати на героїзмі справжніх героїв та патріотів України та свого краю. Ми дійсно підтримуємо повну люстрацію всіх без винятку посадових осіб, силових структур і очікуємо прихід на ці посади чесних, професійних людей. Та не забуваймо про наступний постійний контроль за подальшими діями майбутніх посадовців.
Треба не допустити узурпації влади «попєрєдниками» та тих, котрі служили режиму януковича як на державному рівні так і на місцевому. Щоб уникнути в майбутньому корупції, домовленостей та розкрадання державних коштів.
Слава Україні! Героям слава

Самооборона Теребовлянщини

Коментарі вимкнені.