Сергій Надал створив організацію, яка захищатиме підприємців від нього!

Сьогодні у Тернополі міський голова Сергій Надал особисто презентував новостворену громадську організацію «Бізнес. Закони. Порядок».  

Під крилом цієї організації підприємцям не загрожуватиме мародерство, погрози та… тиск влади. Як жартували підприємці, які побували на засідання, Надал тепер буде їх захищати від самого себе.

Як повідомляє газета «20 хвилин», мер Сергій Надал підтримав таку діяльність і погодився на співпрацю. Самі ж підприємці проти влади не йтимуть, але на несправедливі дії та рішення з боку керівництва реагуватимуть, зазначає один з учасників організації Володимир Мариновський.

– Ми не люстратори, щоб вимагати у влади відставки, – говорить він. –  Але не підпорядковуватись нікому – це теж не вихід. Щодо тиску на бізнес з боку влади, будемо впливати на це усіма можливими способами.

У першу чергу організацію створили для самозахисту в теперішніх умовах. Підприємці будуть оперативно реагувати на скарги інших, а також допомагати одне одному у власних проблемах

– Зараз ходять аферисти, які хочуть зайняти місце «кришовиків», вони вимагають гроші за ведення бізнесу, також шантажують наші сім’ї підприємців, – каже голова організації Віталій Мариновський. – Ми не допустимо такого хаосу. Співпрацюватимемо з міліцією, з “Правим сектором”.

Охочі підприємці можуть приєднатися до організації. Щоб записатись в учасники, телефонуйте за номером –    52-65-11.

– Беремо усіх свідомих бізнесменів, – додає Віталій Мариновський. – Якщо ж людина набрала боргів і звертається до нас за допомогою, то це, звичайно, ми будемо ігнорувати. Інформацію перевірятимемо та фільтруватимемо.

Громадська активістка, депутат міської ради Наталія Карпишин це засідання назвала блефом та показухою.

«Не знаю, де вони знайшли підприємців у цю громадську організацію. Адже більшість з них не хочуть мати до цього відношення. Це так ніби влада організовує підприємців для захисту від владу», – розповідає «Погляду» депутат.

Підприємець Віталій Сороколіт  здивований, що Сергій Надал з’явився в такому оточенні. За його словами організаторам не вистачає демократичності, які неугодним підприємцям виключали мікрофон на засіданні.

–           Я пробував виступити, але мені не дали можливості. Хоча на початку закликали до об’єднання. Звинуватили в тому, що я хочу просто прорекламувати свою громадську організацію. Хоча яка різниця скільки організацій буде робити охорону бізнесу. Головне результат. Роботою потрібно об’єднуватись, – каже Віталій Сороколіт.

Як розповідають деякі підприємці, які були присутні під час цієї клоунади, їх пробували між собою посварити. Більшість із них не задоволенні зустріччю.

Юзя Мельник, “Погляд”

Фото 20 хвилин

 

-1 thoughts on “Сергій Надал створив організацію, яка захищатиме підприємців від нього!

 • 23:34 | 5.03.2014 о 23:34
  Permalink

  особливо ,той що спить Марцинковський друг-соратник Банаха(пробують здійснити мрію банаха-крісло прокурора). Для кого цей цирк?? Ми в Тернополі знаємо один одного і хто чим займається, вже хоч б для візуальності інших людей набрали. Радники Надала, все роблять по максимуму,що працює проти самого надала)))

 • 10:36 | 6.03.2014 о 10:36
  Permalink

  ФУ , Ганьба , кого ви там понаберали , ГНАТИ НАДАЛА після такого заходу.Він створим раду для захисту ?! абзац повний – ГНАТИ !!!

 • 16:22 | 6.03.2014 о 16:22
  Permalink

  Хто Мариновський бізнес буде захищати , він його заберав – то він за свій бізнес запереживався !!! В нього треба забрати і люстрацію провести , скільки можна то терпіти !!! Криміналітет бізнес захищає , люди відкрийте очі !!!

 • 16:55 | 6.03.2014 о 16:55
  Permalink

  Крайній зліва часом не колишній рекетьор Ігор Марцинів на прізвисько “Мар’ян”?
  Оце так і “підприємці” зібрались! Маринад, Мар’ян! Щось Сашка Кривого і Міші Гладкого не видно в кдарі! Люстратори!!!!!!!!! Ха-Ха!

 • 18:43 | 6.03.2014 о 18:43
  Permalink

  Це сильні збори , кримінал на криміналі !!! Надал ти тоже з цього кодла .

 • 20:14 | 6.03.2014 о 20:14
  Permalink

  Доброго вечора всім! Мера було запрошено на збори як одного з легітимних керівників нашого краю і не більше!!!! І не він створював організацію, а його запросили для того, щоб він вніс ясність що діється в місті! Сайт .погляд. перекрутив назву і подію!!!!!!! А ще, хотілось, щоб ті люди, які мають що сказати, писали у фейсбук, ми всі там є!!!!!! Люстрацію почнімо з себе!!!!

 • 08:00 | 7.03.2014 о 08:00
  Permalink

  Надал, як мер має пре5дставляти інтереси всіх тернополян. І те, що він прийшов на ці збори, які в анонімних коментарях назвали криміналітетом, говорить тільки про те, що Надал не знає про це!!! Надал робить все, щоб в Тернополі був спокій. І за це я його уважаю!

Коментарі вимкнені.