Недолюстровані прокурори знову рвуться до влади на Тернопільщині

Про це йдеться у групі ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок.

Незважаючи на заяви оновити прокуратуру – особливо на місцях, – після прийняття нового Закону України “Про Прокуратуру”, в якому передбачені чотирирівневі тести для керівників місцевих прокуратур та висвітлення результати тестувань, на сайті прокуратури (http://www.gp.gov.ua/ua/reforms…) ми знайшли лише результати тестувань «логінів». Без можливості побачити дані тих, хто взяв в участь у конкурсі.

З відкритих джерел нам вдалося отримати повну інформацію. І що ми бачимо? Що, незважаючи на обмеження, в цьому списку є Іжук Богдан Володимирович – одіозний багаторічний очільник прокуратури Чорткова, який на 100% попадає під “люстраційний” закон та, відповідно, не мав права брати участь у конкурсі.

Також в даному списку є Маржан Роман Валерійович, який є фігурантом корупційної справи. І якого затримали працівники СБУ при отриманні неправомірної вигоди.

Є й діючий очільник прокуратури Кобеля Т.Я., який не може похвалитися будь-яким покращенням роботи прокуратури. Адже є креатурою екс-мера М. Вербіцького та “поставлений” прикривати його, щоб новообраний міський голова не довів до суду справи про його діяння. Також він є маріонеткою Іжука, бо саме за керування цього посадовця так стрімко піднімався кар’єрною драбиною.

Вимагаємо повного перезавантаження прокуратури та унеможливлення повернення до керівництва людей, які успішно працювали за часів Януковича! Відомих гальмуванням справ, які зініцюювали активісти, “кришуванням” розробки кар’єрів, браконьєрства, недобросовісних арендарів ставків, ігрового бізнесу та чимало іншого…

Активісти ВО “Автомайдан” вже мають досвід, бо брали участь у проведені «прокурорської» співбесіди в Одесі та інших регіонах. Тому наша участь в нашому ж регіоні є обов’язковою.

Вимагаємо люстрації пана Іжука та притягнення до відповідальності пана Маржана за корупцію, а з приводу бездіяльності прокуратури під керівництвом п. Кобелі, провести розслідування, адже там ймовірна корупційна складова.

 

Коментарі вимкнені.