Майже, але не на 100%. Як готові тернопільські комунальники до зими

На підприємствах енергетики, транспорту та зв’язку триває проведення підготовчих заходів до роботи в зимовий період 2014-2015 року. Для створення безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів на дорожній мережі в період сильних снігопадів та ожеледиці Служба автомобільних доріг проводить послідовну роботу щодо підготовки дорожнього господарства.

Відтак, як повідомив 2 грудня на засіданні колегії Тернопільської облдержадміністрації заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг в області Петро Вільчинський, на даний час заготовили 33,65 тис. тонн піску (80% від планової потреби); 4,14 тис. тонн технічної солі (75%), а також 160 тонн чорнощебенової суміші та 860 тонн інших сумішей. Готовність техніки до роботи у зимовий період складає 98%.

Через недостатнє фінансування з державного бюджету виникла проблема із заготівлею паливно-мастильних матеріалів. На даний час, як повідомив Петро Вільчинський, заготовили 12 тонн дизпалива та 2 тони бензину. Для забезпечення належної підготовки до зими, враховуючи попередні борги, Службі автомобільних доріг потрібно близько 15 млн грн.

Коментарі вимкнені.