Як облаштувалися на Тернопільщині священник з сім’єю, яких переслідували в окупованому Криму

Вторгнення російських військ у Крим змусило багатьох мешканців півострова шукати прихистку на материковій Україні. Ось так й Зіновія Гуменюк разом з чоловіком та трьома дітьми повернулася до батьківського гнізда у селищі Козова. Ще проживаючи в Сімферополі, родина зазнала переслідувань з боку нової влади, оскільки чоловік Віктор служив священиком у місцевій греко-католицькій церкві. Тому остаточним рішенням був переїзд. І вже у квітні 2014 року жінка зареєструвалася в Козівському районному центрі зайнятості з метою пошуку роботи.

Слід зазначити, що пані Зіновія свого часу закінчила Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю «економіст» та здобула другу вищу освіту за напрямком учитель математики. У зв’язку з тим, що чоловік отримав направлення як священнослужитель до Криму, подружжя поїхало туди. Жінка працевлаштувалася у представництві Президента України в АРК, де пропрацювала майже сім років на посаді головного консультанта.

– Цьогорічне літо для нашої сім’ї виявилося надзвичайно насиченим подіями, – каже Зіновія Гуменюк, – адже потрібно було вирішувати проблеми із житлом, влаштовувати наймолодшого сина Василька до першого класу, старшого Олеся – у Козівську гімназію. А донька Вікторія вирішила піти, як мовиться, моїми слідами і вступила на навчання до Тернопільського державного технічного університету. Згодом за сприянням Козівського райцентру зайнятості та місцевої райдержадміністрації мені запропонували взяти участь у конкурсі на заміщення посади адміністратора в центрі надання адміністративних  послуг при Козівській РДА. Цей конкурс я успішно пройшла. 1 грудня був моїм першим робочим днем на новому місці. Сподіваюся, це стане вдалим початком моєї кар’єри, – усміхнулася жінка.

До слова, 1 грудня виявилося щасливим не лише для кримчанки Зіновії, а і для донеччанки Олени Бєляєвої, яка не так давно прибула на Козівщину. Їй було запропоновано посаду прибиральника службових приміщень в новозбудованому приміщенні Козівського райцентру зайнятості, на що жінка охоче погодилася.

Коментарі вимкнені.