Масова істерія у Москві та нафталіновий присмак “Свободи”. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!

Вечір у нас туманний і трішки дощить. Але, то – пізня осінь, і з неба крапає. А от в тих, кого проти ночі й згадувати не хочеться, – туман “непонятного проісхождєнія” і з ароматом пекла. Ну то таке. В них там – центр православія, шо поробиш…
А нам своє робить. Новин ми трохи настарались сьогодні, тож почнемо їх дайджестувати.
1. Сьогодні вкотре вже збереться Радбез ООН. Чого вони там збираються, небайдужим громадянам стає все менш зрозуміло. Оскільки справа далі допитів брехливого бабуїна Чуркіна не рухається.
2. Після того, як НАТО заявило, що кацапські танки і солдафони масово перетинають кордон України, а з часу перетир’я гамадрили Лугандонської джамахерії зуміли збільшити свою територію, у Масквабаді стався напад масової істерії. Особливо казилося, всім відоме х@йло. Внаслідок чого, підконтрольні йому гамадрили, заблокували роботу місії ОБСЄ, звинувативши міжнародних спостерігачів у масових галюцинаціях.
Те, що ці галюцинації матеріалізувались вночі на КПП “Довжанський” у вигляді п’яти рефрижераторів з вантажем-200 на Родіну – напевно, теж якась містика.
3. Ситуація на фронті була дуже напруженою скрізь: і в Пєсках, і в аеропорту, і під Маріуполем. Але після того, як наші витязі трохи скоротили чисельність ворожої техніки і поголів’я воєнізованих гамадрилів, вона дещо заспокоїлась. Маємо надію, що, коли через той же КПП вночі знов проїдуть вантажі вперед ногами, вона стане ще неспокійною там.
4.Фейсбук-міністр Аваков потішив новиною, що Нацгвардія днями отримає нові види зброї. Хочеться вірити, що то будуть не бойові фейсбучні пости самого міністра, а щось більш схоже з хорошою балістикою.
5. А от Прем’єр-міністр наш, Арсеній Петрович, провів сьогодні процедуру корекції зору для світової спільноти, котра турбується , турбується, що нас від тої їхньої стурбованості аж оскома нападає уже. Так і сказав б ” У вас політичний дальтонізм!” І запропонував тій спільноті свої окуляри. Котрі одночасно: перископ, сонар, тепловізор і прилад далекого бачення.
6. А тепер про наші файномістянські ньюси.
Топ-новина: Свобода йде із влади. Чи то образились, чи готуються до чогось, – важко сказати. Оскільки самі голови РДА і чиновники ОДА аргументують це якось туманно, як нинішня погода. Але то їхня справа. А от хто прийде на місця свободівців – питання. Щось файномістянським повітрям шириться амбре політичного нафталіну із ноткою садопомочі.
7.Волонтери продовжують утепляти українське військо. Соломія Хома сьогодні одягла літню сукенку і вийшла на вулицю з плакатом “Холодно? А як там, на передовій?”. Дівчина збирає кошти на бушлати для бійців АТО. Не будьмо байдужими!
8. Художники-халамидники розмалювали дев’ятиповерхівку візерунками вишивки. Так тримати ! Файне місто має бути красивим.
9. І дуже мила новина : Сімейний клуб “Промінчики” провів для діток “Свято плюшевого ведмедика”, на котре були запрошені всі улюблені плюшеві ведмедики дітей. Не запросили тільки улюбленого Мєдвєдка х@йла і Мєдвєд-Чука. Приплюшені вони якісь!)))Ла-ла-ла…
Все буде добре!
Дзвінка Торохтушка

Коментарі вимкнені.