Міліціонери на Тернопільщині “двіжують”

Правоохоронці Тернопільщини стараються реагувати на критичні публікації, які стосується порушень земельного законодавства. Принаймні, так запевняє головний міліціонер області Олександр Богомол.

Відтак, у Тернополі порушене кримінальне провадження щодо виділення землі біля бібліотеки. На даний момент триває слідство у цій справі. Ватро зауважити, що сама справа набула широкого суспільного резонансу. Також ведеться провадження у справі по захопленню земельної ділянки і спроби спорудити на ній павільйон біля управління міліції. Тоді жителі не дали забудовникам цього зробити, тож зараз очікують на результат роботи самих правоохоронців. Якщо взяти ситуацію з кримінальними нарізками землі в області, то міліція проводить розслідування по незаконно виділених землях в Почаєві, де виділили 8 га землі з порушеннями. Слід нагадати , що дана справа також зрушила з місця завдяки громадським активістам і членам Правого Сектору з Кременця.

Історію про “сміттєву люстрацію суддів” засоби масової інформації обговорювали довго і в усіх аспектах. Також по місту Тернополю ведеться провадження у справі виділення 2,5 га лісу на Загребеллі. Оголошено підозру одному з посадовців, чиє прізвище в інтересах слідства, поки що не розголошується. З усього цього, напрошується лише один висновок : там, де люди гуртуються і починають відстоювати свої права, правоохоронці починають працювати. Тож, щоб чиновники не мали можливості вільно і безкарно розбазарювати землю, громадяни повинні навчитись бути громадою. Громада – велика сила.

Коментарі вимкнені.