Міліціонери здали точки, де у Тернополі вночі продають алкоголь

Під час останніх відпрацювань тернопільські міліціонери виявили три торгові заклади, продавці котрих після десятої години вечора видавали з вітрини алкоголь – «Аляска» (вулиця Симоненка), «Продукти» (вулицяЗамонастирська), «Коровай» (вулиця Слівенська). А в одному з них, що на Східному масиві, либонь, продаж алкоголю нічної пори – традиція, бо лише за годину торговці обслужили двох клієнтів, бажаючих придбати спиртне.

Як розповів начальник Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Олександр Хілюк, ті крамниці, в яких коли-небудь були виявлені порушення, постійно знаходяться під наглядом міліціонерів. Час від часу правоохоронці навідуються туди, аби проводити профілактичну роботу. Тих підприємців та власників, на котрих не діють ні попередження, ні сплата штрафів, позбавляють ліцензії на торгівлю алкоголем. Приміром, з початку року міліціонери скерували подання до Регіонального управління департаменту з контролю за виробництвом і обігом спирту, алкогольних та тютюнових виробів обласної ДПА щодо накладення грошових санкцій та можливого анулювання ліцензій на право здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями відносно чотирьох торгових закладів, в яких систематично виявляються порушення.

Загалом, з початку року співробітники міської міліції спільно з працівниками управління громадської безпеки перевірили 36 закладів торгівлі, – повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Коментарі вимкнені.